Blockgineer 2

(48%) Like Dislike

Logické hry

Strategické hryOvládání

Myší a klávesy A a D otáčíte předměty.

Pošli přátelům

Popis hry

Blockginner je skvělá oddechová hra, která vám prokrví vaše mozkové buňky na maximum. Dostaňte pomocí geometrických tvarů kuličku ke dveřím a postupujte tak do dalších levelů, dokud nebudete mít všechny úspěšně za sebou.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Orange Gravity 2

Hra Orange Gravity 2
info
Odpoutejte lana držící pomeranč, posbírejte všechny citróny a a otevřou se vám dveře do další úrovně. V této logické hře Orange Gravity 2 je patnáct úrovní.
51%

Capture the Castle

Hra Capture the Castle
info
Velmi chytlavá strategická hra. Vašim úkolem je obsadit hrady tak, abyste mohli pak zaútočit na hlavního nepřítele. V průběhu hry se vám budou naskytovat nové možnosti, abyste mohli obtížnější úrovně lépe zvládat.
47%

Dino Shift

Hra Dino Shift
info
Ovládáte roztomilého dinosaura, který umí jako chameleon měnit barvu těla. Využijte této vlastnosti a požírejte kostičky. Postupně se budou objevovat nové a nové překážky v jednotlivých úrovních.
49%

Boom Town

Hra Boom Town
info
Nakupujete a odpalujete bomby a hledáte zlato, které byste mohli mezitím těžit a vydělat tak peníze na vylepšení auta, bomb a dalších věcí.
48%

Bristlies

Hra Bristlies
info
Pomocí různých objektů musíte přivést pichlavé kuličky s očima do svých krabic. V pokročilejších kolech jich bude víc a každá určitá barva patří do určité krabičky. K dispozici jsou nůžky, pistole nebo například větráky.
49%

Headless Joe

Hra Headless Joe
info
Sympatický robot Joe přišel o hlavu, kterou máte ve své moci teď vy. Doveďte ho pomocí hlavy až k počítači, ze kterého si to opraví. Cestou budete muset překonat množství překážek.
46%

Vaše komentáře