Dino Shift

(49%) Like Dislike

Logické hryOvládání

Šipkami a X, Z a C

Pošli přátelům

Popis hry

Ovládáte roztomilého dinosaura, který umí jako chameleon měnit barvu těla. Využijte této vlastnosti a požírejte kostičky. Postupně se budou objevovat nové a nové překážky v jednotlivých úrovních.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Bristlies

Hra Bristlies
info
Pomocí různých objektů musíte přivést pichlavé kuličky s očima do svých krabic. V pokročilejších kolech jich bude víc a každá určitá barva patří do určité krabičky. K dispozici jsou nůžky, pistole nebo například větráky.
49%

Headless Joe

Hra Headless Joe
info
Sympatický robot Joe přišel o hlavu, kterou máte ve své moci teď vy. Doveďte ho pomocí hlavy až k počítači, ze kterého si to opraví. Cestou budete muset překonat množství překážek.
46%

Dungeon Breaker

Hra Dungeon Breaker
info
Přestřihujte řetězy s klíček tak dlouho, až se dostane do rukou vězni, který jej potřebuje pro uniknutí z věznice. Snažte se při stříhání myslet i na to, že byste pro něj mohli posbírat i nějaké mince. V dalších levelech budou k pomoci i jiné vychytávky jako například magnety.
46%

Out of Wind

Hra Out of Wind
info
Dostaňte pohon do větrného mlýnu a uveďte jej do provozu. Postavte v podzemí ozubená kolečka, která s mlýnem propojte a máte vyhráno. Občas budete potřebovat i energii na rozsvícení světla a podobně. Kombinujte kolečka tak dlouho, dokud nedostanete energii na potřebná místa.
49%

Offspring Fling

Hra Offspring Fling
info
Jste matkou ptáčat a musíte je všechny najít a vrátit je do své výchozí brány. Cestou vás budou trápit mnohé překážky, které budete muset překonat, abyste nepřišli o své mláďata.
50%

Chic i Girls de la Suerte

Hra Chic i Girls de la Suerte
info
Známá logická hra, ve které musíte sestavit čtyři stejné padající druhy, aby se vám rozbili a zničili se. Nejprve si vyberte dívku, s kterou chcete hrát a postupně ničte kameny v jednotlivých kolech. Nedovolte, aby se vám zaplnila celá hrací plocha, neboť to by byl váš konec.
49%

Vaše komentáře