Chic i Girls de la Suerte

(49%) Like Dislike

Logické hryOvládání

Šipkami a mezerníkem měníte polohu.

Pošli přátelům

Popis hry

Známá logická hra, ve které musíte sestavit čtyři stejné padající druhy, aby se vám rozbili a zničili se. Nejprve si vyberte dívku, s kterou chcete hrát a postupně ničte kameny v jednotlivých kolech. Nedovolte, aby se vám zaplnila celá hrací plocha, neboť to by byl váš konec.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Swindler

Hra Swindler
info
Velmi povedená logická hra se slizounem, s kterým se musíte vyhnout všemi nástrahami pomocí točení obrazovky. Při spouštění sbírejte kousky slizů, abyste se mohli více roztáhnout.
48%

The Boston Butcher

Hra The Boston Butcher
info
Jste detektivem v americkém městečku Boston a máte najít vraha. Pohybujete se na místě činu, vyslýcháte podezřelé a manipulujete s předměty pro důkazy. Podaří se vám vraha vypátrat, jako se to kdysi povedlo Columbovi?
49%

Monsters Must Die

Hra Monsters Must Die
info
Masožravý monster musí zemřít! Zabijte jej pomocí malé příšerky, která se promění v létající příšerku po kliknutí myší. Sbíráním ovoce si také můžete vylepšit skóre.
47%

Bristlies Player Pack

Hra Bristlies Player Pack
info
Dostaňte píchající kuličku do bedny a zavřete ji. Na pomoc si můžete vzít větrák, dělo nebo třeba laserové zbraně. Provázky pak můžete ustřihnout pomocí nůžek. Pokud se vám to povede, postupujete do dalšího kola.
50%

New Land

Hra New Land
info
Cestujete podivným vrtulníkem s uvázaným míčem zespoda. Pomocí tohoto míče musíte posouvat předměty tak, abyste si otevřeli cestu do magických dveří, které vás teleportují do dalšího kola. Máte ale omezený čas a vrtulník není nezničitelný.
50%

Movefastinator

Hra Movefastinator
info
Pohybujete se neuvěřitelně rychle a vašim úkolem je odrážet se od zdí a dostat se k východu. Při cestě se můžete dostat do nesnázích díky smrtícím lebkám a začít tak od znova.
51%

Vaše komentáře