Boom Town

(48%) Like Dislike

Strategické hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Nakupujete a odpalujete bomby a hledáte zlato, které byste mohli mezitím těžit a vydělat tak peníze na vylepšení auta, bomb a dalších věcí.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Nano Kingdoms

Hra Nano Kingdoms
info
Zahajte strategickou válku o území a moc. Postavte si farmy, kupujte nové vojáky a útočte nebo se braňte nepříteli. Jak zničíte jeho farmu, postoupíte do další úrovně, tentokrát o něco těžší.
48%

Relic of War

Hra Relic of War
info
Sbírejte peníze, nechte si vyrábět vojáky a postavte se strategicky svému nepříteli. Zničte všechnu jeho armádu a následně jeho sídlo. Pokud se vám to povede, postupujete do dalšího levelu.
49%

Takeover

Hra Takeover
info
Strategie, ve které vyhrává ten chytřejší. Postavte si svou armádu proti soupeřovi a využijte rytíře, vojáky nebo lukostřelce k tomu, abyste válku vyhráli.
50%

Steam of War

Hra Steam of War
info
V této strategické hře povedete pár vojenských jednotek. Vaším úkolem bude zlikvidovat všechny nepřátelské linie, kteří vám stojí v cestě. Za zničení nepřátel dostanete peníze, za které si následně můžete koupit další zbraně a ostatní vybavení.
48%

Xeno Tactic

Hra Xeno Tactic
info
Zahraj si tuto velmi zábavnou, strategickou online hru, kde bude tvým úkolem za všechny naspořené peníze postavit různé věže, odkud budete zabíjet ostatní nepřátele. Věže můžete postupně upgradovat. Zvládnete hru dohrát až do konce?
49%

Raft Wars

Hra Raft Wars
info
Znáte hru Worms? Pokud ano, tahle hra vám ji bude hodně připomínat. Zde bude vaším úkolem pozabíjet všechny nepřátelské útočníky, kteří se vás snaží zabít. Využijte k tomu co nejvíce prostředků.
49%

Vaše komentáře