Hanna Sweet Puppies

(51%) Like Dislike

Hry pro dívky

Zábavné

Adventury

Hry se zvířaty

OddechovéOvládání

Hra se ovládá myší

Pošli přátelům

Popis hry

Zamysleli jste se někdy jaké to je mít svůj vlastní psí hotel? V zábavné dívčí hře Hanna Sweet Puppies si to můžete alespoň zkusit online na počítači. Pejskům nezapomeňte pravidelně dávat vodu, misku s jídlem. Dále si s nimi ale také hrajte jinak by pejsci mohli být smutní. Když pejsky udržíte spokojené, získáte cené zkušenosti (XP), které Vám dopomohou dostat se do dalších kol. Například pro postup do druhého kola potřebujete nasbírat 200 zkušeností ( průběh získávání zkušeností se graficky zobrazuje v pravo dole ).

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Make up k maturitě

Hra Make up k maturitě
info
Nalič vhodně tuto dívku, čeká ji totiž maturita a promoce! V této hře pro dívky bude tvým úkolem této holce zvolit vhodný make up, vhodně ji nalíčit a zvolit takový účes, který každého okouzlí.
50%

Random Heroes

Hra Random Heroes
info
Vyber si vhodného hrdinu a postřílej v této skákačce všechny zombie které potkáš. Peníze které vyděláš můžeš použít k vylepšení zbraní a munice.
50%

Šílené Vánoce

Hra Šílené Vánoce
info
Pokus se v této Vánoční hře zbořit všechny budovy v zorném poli. Povede se ti to pokud budovy sestřelíš dělem na sněhové koule, k čemuž ti bude asistovat ochotný sob.
49%

Hobo 5

Hra Hobo 5
info
Pokračování serie her Hobo. Hra ve které Vás mimozemská civilizace unesla a vy se musíte z toho vyhrabat. Bohužel jste však zapomněli veškerá komba, která se však brzy zase doučíte.
51%

Santa Rockstar 4

Hra Santa Rockstar 4
info
Stlačuj klávesy ASDF tak, abys chytil správně noty ve zvolené písničce ve správný čas. Toto již čtvrté pokračování této hry online obsahuje více písniče a více kol.
51%

Cucumber Mask

Hra Cucumber Mask
info
Dnes tu máme speciální úkol. Dívce pomožte připravit okurkovou obličejovou masku a následně dívku vhodně naličte a učešte jako správný kadeřník!
51%

Vaše komentáře