Cucumber Mask

(51%) Like Dislike

Dívčí hry

Hry pro dívky

Make-up hryOvládání

Hra se ovládá myší

Pošli přátelům

Popis hry

Dnes tu máme speciální úkol. Dívce pomožte připravit okurkovou obličejovou masku a následně dívku vhodně naličte a učešte jako správný kadeřník!

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Panda Tropical Dancing 2

Hra Panda Tropical Dancing 2
info
Rozjeďte párty s pandou. Zatancujte si. Na obrazovce se vám budou objevovat šipky, které v daný okamžik budete muset stisknout, aby to byla fakt zábava. V případě chyby totiž panda bude plakat. Nahrajte co nejvyšší body, za které si pak můžete nakoupit oblečení a různé doplňky pro Pandu.
46%

Beyonce True Makeup

Hra Beyonce True Makeup
info
Přizpůsobte si populární zpěvačku Beyoncé podle vašich představ. Jestli ji dokážete přetvořit na hezčí dívku, tak klobouk dolů. Upravte vlasy, namalujte ji, změňte barvu očí a nasaďte ji piercing. S výsledkem se pochlubte v komentářích
49%

Sweet Dating

Hra Sweet Dating
info
Pozvěte tuto dívku na nezapomenutelné rande. Přizpůsobte si ji podle vašich představ. Vyberte jí barvu očí, stíny a třeba rtěnku. Nezapomeňte také na její vlasy a oblečení. Tak a je to, teď už můžete vyrazit na rande.
49%

My Romantic Weeding

Hra My Romantic Weeding
info
Udělejte svatbu podle svých snů pro nádherný pár. Zvolte si oltář, umístěte všude kolem balónky, vyberte si svatební vůz a svatba může začít.
50%

Rihanna Top Nails

Hra Rihanna Top Nails
info
Populární světová zpěvačka Rihanna si do vašeho moderního salónu přišla nechat udělat nehty. Udělejte ji kompletní manikúru, ať může na pódiu zářit jako hvězda. Nehty ji pak ozdobte a přidejte k tomu nějaké pěkné prsteny.
48%

Jennifer True MakeUp

Hra Jennifer True MakeUp
info
Populární a velmi oblíbená herečka Jennifer Aniston navštívila váš salón krásy a nechá se od vás opečovávat. Udělejte z ní krásku do nového filmu, ve kterém hodlá hrát.
51%

Vaše komentáře