Beyonce True Makeup

(49%) Like Dislike

Dívčí hry

Hry pro dívky

Make-up hryOvládání

Myší

Pošli přátelům

Popis hry

Přizpůsobte si populární zpěvačku Beyoncé podle vašich představ. Jestli ji dokážete přetvořit na hezčí dívku, tak klobouk dolů. Upravte vlasy, namalujte ji, změňte barvu očí a nasaďte ji piercing. S výsledkem se pochlubte v komentářích

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Sweet Dating

Hra Sweet Dating
info
Pozvěte tuto dívku na nezapomenutelné rande. Přizpůsobte si ji podle vašich představ. Vyberte jí barvu očí, stíny a třeba rtěnku. Nezapomeňte také na její vlasy a oblečení. Tak a je to, teď už můžete vyrazit na rande.
49%

My Romantic Weeding

Hra My Romantic Weeding
info
Udělejte svatbu podle svých snů pro nádherný pár. Zvolte si oltář, umístěte všude kolem balónky, vyberte si svatební vůz a svatba může začít.
50%

Rihanna Top Nails

Hra Rihanna Top Nails
info
Populární světová zpěvačka Rihanna si do vašeho moderního salónu přišla nechat udělat nehty. Udělejte ji kompletní manikúru, ať může na pódiu zářit jako hvězda. Nehty ji pak ozdobte a přidejte k tomu nějaké pěkné prsteny.
48%

Jennifer True MakeUp

Hra Jennifer True MakeUp
info
Populární a velmi oblíbená herečka Jennifer Aniston navštívila váš salón krásy a nechá se od vás opečovávat. Udělejte z ní krásku do nového filmu, ve kterém hodlá hrát.
51%

Mohican Girl

Hra Mohican Girl
info
Ozdobte si svou indiánku podle svého uvážení. Oblečte ji, nahoďte ji makeup a udělejte si obrázek, se kterým se pak můžete pochlubit svým přátelům.
49%

Neutral Beauty

Hra Neutral Beauty
info
Tato dívka miluje mužský styl. Má ráda košile, kravaty a krátké vlasy. Upravte ji, naličte ji a udělejte si z ní tapetu na ploše nebo se pochlubte svým přátelům.
47%

Vaše komentáře