Fashion Street

(49%) Like Dislike

OblíkačkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

V této hře jste asistentkou módního obchodu a budete pomáhat svým zákazníkům v plnění jejich přání. Za to váš čeká peněžitá odměna. Pošlete své zákazníky do volných kabinek a podávejte jim módní věci podle přání.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Spring Makeover

Hra Spring Makeover
info
Udělejte z obyčejné dívky superkrásku. S blížícím se létem je třeba nahodit nový styl, šarm a trochu toho sexuálního apetitu. Zvládnete to? Je to výzva. Ukažte, jak by měla vypadat vaše ideální dívka z velkého výběru doplňků a stylů.
48%

Indian Bride

Hra Indian Bride
info
Šaty pro nevěstu pro svůj velký svatební den. Tento indický styl úpravy, šatů, závoji a doplňků je v Indii velice důležitý. Zvolte si i účes a makeup dle vašich představ a porovnejte pak výsledky s původní postavou. Možná budete mile překvapeni.
47%

Chibi Katy Perry

Hra Chibi Katy Perry
info
Oblíbená popová zpěvačka Katy Perry vyráží na koncert a neví, co s sebou. Navrhněte ji stylové šaty a naličte ji. Rozpoutejte u diváků silný zážitek z nejen jejího zpěvu, ale také vizáže.
48%

Weeding Dress Creator

Hra Weeding Dress Creator
info
Vytvořte pro svou dceru svatební šaty na její svatební den. Vyberte ideální tvary, barvu a detaily, které ji budou ladit k postavě. Také jí můžete vybrat makeup a vlasy pro tento jedinečný den.
50%

Japanese Lolita

Hra Japanese Lolita
info
Japonsko má příjemnou kulturu plnou pilných a pracovitých lidí. Mají zajímavé zvyky a pěkný styl. Tahle lolita je toho příkladem. Je taky z Japonska v jejím šatníku naleznete plno věcí japonského střihu. Namalujte ji a oblečte tak, aby to plnilo požadavky její země.
50%

Pastel Candy

Hra Pastel Candy
info
Je slunečný jarní den a děvče potřebuje vaši pomoc při výběru vhodného oblečení na odpolední procházku po parku. Nemůže si vybrat, jaký makeup a oblečení zvolit. Nakoukněte do jejího šatníku a pomozte ji.
48%

Vaše komentáře