Indian Bride

(47%) Like Dislike

OblíkačkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Šaty pro nevěstu pro svůj velký svatební den. Tento indický styl úpravy, šatů, závoji a doplňků je v Indii velice důležitý. Zvolte si i účes a makeup dle vašich představ a porovnejte pak výsledky s původní postavou. Možná budete mile překvapeni.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Chibi Katy Perry

Hra Chibi Katy Perry
info
Oblíbená popová zpěvačka Katy Perry vyráží na koncert a neví, co s sebou. Navrhněte ji stylové šaty a naličte ji. Rozpoutejte u diváků silný zážitek z nejen jejího zpěvu, ale také vizáže.
48%

Weeding Dress Creator

Hra Weeding Dress Creator
info
Vytvořte pro svou dceru svatební šaty na její svatební den. Vyberte ideální tvary, barvu a detaily, které ji budou ladit k postavě. Také jí můžete vybrat makeup a vlasy pro tento jedinečný den.
50%

Japanese Lolita

Hra Japanese Lolita
info
Japonsko má příjemnou kulturu plnou pilných a pracovitých lidí. Mají zajímavé zvyky a pěkný styl. Tahle lolita je toho příkladem. Je taky z Japonska v jejím šatníku naleznete plno věcí japonského střihu. Namalujte ji a oblečte tak, aby to plnilo požadavky její země.
50%

Pastel Candy

Hra Pastel Candy
info
Je slunečný jarní den a děvče potřebuje vaši pomoc při výběru vhodného oblečení na odpolední procházku po parku. Nemůže si vybrat, jaký makeup a oblečení zvolit. Nakoukněte do jejího šatníku a pomozte ji.
48%

Best Friend Forever 2

Hra Best Friend Forever 2
info
Vaše nejlepší kamarádka vám napsala sms, že se máte obléct na senzační párty. Splňte ji její přání a udělejte ze sebe nejhezčí dívku ze školy. Vyberte správné oblečení na správnou událost a postupujte dál a dál.
48%

High School Princess

Hra High School Princess
info
Obleč středoškolskou princeznu tak, aby byla středem pozornosti v jakékoli hodině. Dejte jí styl, aby byla super, cool a ta nejlepší. A pochlubte se nám!
48%

Vaše komentáře