Burger Run

(49%) Like Dislike

AkčníOvládání

Šipkami a mezerníkem skok.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste obézní běžec, který miluje hamburgery. Zrovna dostal na jeden chuť a má pouze jednu minutu, aby se dostal do restaurace. K tomu mu dopomůžou autobusy, pokud se včas dostane na autobusové zastávky v jednotlivých části. Zvládnete to?

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Effing Worms 2

Hra Effing Worms 2
info
Nacházíte se v podzemí jako velký červ, který má strašný hlad. Jediné, co je k snědku, jsou lidi na planetě. Prokopejte se nad zem a pojídejte lidi. V dalších kolech na vás přijde i tajná služba a nasadí na vás vojáky a bomby, tak si dávejte pozor. I červ může umřít.
51%

Strike Force Heroes

Hra Strike Force Heroes
info
Teroristé zaútočili na tajnou laboratoř v končinách země. Chtějí ji zničit a nic jim v tom nemůže zabránit. Tedy kromě vás. Vezměte všechny zbraně a munici, co máte po ruce a braňte laboratoř proti teroristům.
51%

Sketch Man

Hra Sketch Man
info
Někdo vaši postavu nakreslil na skicák a vy jste ožil. Najednou jste začal běhat a nejde to zastavit. Do cesty se vám staví bedny a jiné nebezpečné předměty, které buď můžete přeskočit, nebo je rozstřelit zbraní. Možná potkáte i nějaké nepřátelé, kteří po vás budou střílet.
50%

Endless War

Hra Endless War
info
Jste v pouštních válkách a řídíte v něm džíp s kulometem, s kterým byste měly zničit své nepřátelé a dobýt jejich území. Vyhýbejte se jejich kulkám a útočte chytře.
50%

Retriever

Hra Retriever
info
Jste zločincem a musíte získat tajný kufřík v bance nebo nějaké jiné budově. Napadněte nebo pozabíjejte rukojmí, ochranku nebo vojáky a kufřík si odneste. Ve většině případu se zapne alarm a přijdou na pomoc další vaši nepřátelé.
51%

Maximum Power

Hra Maximum Power
info
Skočte do robota, vyberte si jednu ze třech zbraní a začněte zabíjet nepřátelé. Nashromážděte všechnu sílu a použijte tu nejsilnější zbraň vůbec. Pokračujte ve své cestě a porazte všechno zlo.
50%

Vaše komentáře