Sketch Man

(50%) Like Dislike

AkčníOvládání

Šipkami a mezerníkem střílíte.

Pošli přátelům

Popis hry

Někdo vaši postavu nakreslil na skicák a vy jste ožil. Najednou jste začal běhat a nejde to zastavit. Do cesty se vám staví bedny a jiné nebezpečné předměty, které buď můžete přeskočit, nebo je rozstřelit zbraní. Možná potkáte i nějaké nepřátelé, kteří po vás budou střílet.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Endless War

Hra Endless War
info
Jste v pouštních válkách a řídíte v něm džíp s kulometem, s kterým byste měly zničit své nepřátelé a dobýt jejich území. Vyhýbejte se jejich kulkám a útočte chytře.
51%

Retriever

Hra Retriever
info
Jste zločincem a musíte získat tajný kufřík v bance nebo nějaké jiné budově. Napadněte nebo pozabíjejte rukojmí, ochranku nebo vojáky a kufřík si odneste. Ve většině případu se zapne alarm a přijdou na pomoc další vaši nepřátelé.
51%

Maximum Power

Hra Maximum Power
info
Skočte do robota, vyberte si jednu ze třech zbraní a začněte zabíjet nepřátelé. Nashromážděte všechnu sílu a použijte tu nejsilnější zbraň vůbec. Pokračujte ve své cestě a porazte všechno zlo.
49%

World of Mutants 2

Hra World of Mutants 2
info
Jste létajícím mutantem na cizím území a místní příšery vás neradí vidí. Rozhodnou se proto, že zaútočí. Vy ale musíte přežit a tak všechny zničte. Pokud se vám to povede, můžete při letu vzít i jiné zbraně.
49%

Bionic Sons

Hra Bionic Sons
info
Jste chytrým robotem a musíte se dostat k východu nebo zničit všechny nepřátelé, které se objeví. Můžou na vás útočit hmyzí roboti nebo střílející roboti či tanky a podobně. Dávejte si proto pozor a po každém kole svého robota patřičně vylepšete.
49%

Sands of Doom

Hra Sands of Doom
info
Pokuste se přežít na cizí planetě plné nechutné havěti, která vás chce sežrat za živa. Nacházejte zbraně a střílejte po nich dokud nezemřou.
50%

Vaše komentáře