Truck Championship

(46%) Like Dislike

AutaOvládání

Ovládání šipkami a SPACE přidáte dusík.

Pošli přátelům

Popis hry

Nasedněte do svého Monster Trucku, vyberte si závod a snažte se o to, abyste se nepřevrátili na střechu přes různé překážky. Na výběr máte několik úrovní. Po cestě k cíli sbírejte hvězdičky a láhve s dusíkem

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Rural Racer

Hra Rural Racer
info
Venkovské závody na farmě. Dojeďte se svým traktorem jako první do cíle a odemkněte si tak další úroveň. Soupeři své vozidla obměňuji. Zatímco v první úrovni je váš soupeř kombajn, v dalších už to jsou zase jiná farmářská vozidla.
48%

Hill Truck Trial

Hra Hill Truck Trial
info
Udržte rovnováhu se svým truckem a dojeďte do cíle. Zvládněte tak všechny úrovně. K udržení balance si dopomáhejte kombinaci plynu a zpátečky.
49%

Rich Cars 2

Hra Rich Cars 2
info
Zažijte adrenalinovou jízdu v bohatém autě růžové barvy. Auto je vybaveno nejen dusíkem, ale také raketami, jenž zneškodní policii nebo různé překážky. Po cestě berte diamanty a další různé věci, které vám zlepší skóre.
50%

Toy Car

Hra Toy Car
info
Jste v dětském pokojíčků a řídíte auťák. Do cesty pod kola se vám budou plést překážky, které musíte buď objet nebo přeskočit. Jednou za čas by si to taky v tom pokojíčku chtělo uklidit.
47%

GTO Drift

Hra GTO Drift
info
V této hře přitahujete auto pomocí kurzoru myší, který se změnil na magnet. Pomocí různých pohybů můžete auto libovolně ovládat. Dokonce můžete i házet smyky a driftovat. Ukažte, co ve vás je. Dosáhněte nejlepšího skóre za nejrychlejší čas, aniž byste naboural.
47%

Moon Police

Hra Moon Police
info
V této hře řídíte policejní vůz a plníte různé úkoly. Jednou máte odvést nebezpečný odpad, podruhé máte dopravit do cíle kouli nebo třeba postřílet ostatní auťáky.
48%

Vaše komentáře