Hill Truck Trial

(49%) Like Dislike

AutaOvládání

Šipky.

Pošli přátelům

Popis hry

Udržte rovnováhu se svým truckem a dojeďte do cíle. Zvládněte tak všechny úrovně. K udržení balance si dopomáhejte kombinaci plynu a zpátečky.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Rich Cars 2

Hra Rich Cars 2
info
Zažijte adrenalinovou jízdu v bohatém autě růžové barvy. Auto je vybaveno nejen dusíkem, ale také raketami, jenž zneškodní policii nebo různé překážky. Po cestě berte diamanty a další různé věci, které vám zlepší skóre.
50%

Toy Car

Hra Toy Car
info
Jste v dětském pokojíčků a řídíte auťák. Do cesty pod kola se vám budou plést překážky, které musíte buď objet nebo přeskočit. Jednou za čas by si to taky v tom pokojíčku chtělo uklidit.
47%

GTO Drift

Hra GTO Drift
info
V této hře přitahujete auto pomocí kurzoru myší, který se změnil na magnet. Pomocí různých pohybů můžete auto libovolně ovládat. Dokonce můžete i házet smyky a driftovat. Ukažte, co ve vás je. Dosáhněte nejlepšího skóre za nejrychlejší čas, aniž byste naboural.
47%

Moon Police

Hra Moon Police
info
V této hře řídíte policejní vůz a plníte různé úkoly. Jednou máte odvést nebezpečný odpad, podruhé máte dopravit do cíle kouli nebo třeba postřílet ostatní auťáky.
48%

On The Wheels

Hra On The Wheels
info
Závodíte s auty na silnici pro veřejnost. Občas se kolem vás mihnou slušní řidiči, tak si dávejte pozor, ať nenarazíte. Je totiž pravděpodobné, že si doničíte auto tak, že už se nebudete moci pohnout. Během závodu sbírejte po cestách peníze nebo opravy.
49%

NY Cab Driver

Hra NY Cab Driver
info
Jste taxíkem ve velkoměstě New York. Rozvážíte lidi a splňujete úkoly. Hra vás směruje šipkami a simuluje pohybování volantu. Dodržujte při tom časové intervaly.
47%

Vaše komentáře