Super Villainy

(46%) Like Dislike

StřílečkyOvládání

Postavičkou pohybujete tlačítky W, S, A, D, zaměřujete a střílíte myší a pomocí mezerníku využíváte speciální zbraň.

Pošli přátelům

Popis hry

Velmi zábavná a motivační střílečka. Hrajete za černého létajícího ninju, který má za úkol dobývat ostatní planety a zdolat tak nepřátelé. Hra má několik levelů, během kterých můžete vylepšovat své schopnosti a dovednosti.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Ivan vs Mutants

Hra Ivan vs Mutants
info
Jste vojákem a bráníte své město před útoky ohavných mutantů z vesmíru. Pomocí šipek ovládejte postavu a postřílejte je všechny. Pomoc by vám mohla i mapa, která tyto vesmírné vetřelce identifikuje. Po každém kole si můžete za získané peníze zlepšit schopnosti nebo nakoupit zbraně.
48%

Portal Panic

Hra Portal Panic
info
Městské ulice se staly pro obyčejné obyvatele nebezpečné, útočí tady různé gangsterské skupiny. Ovládá je někdo z podsvětí. Na vás je, abyste je všechny zničili a udělali z města zase krásné a mírumilovné místo.
51%

Last Guardians

Hra Last Guardians
info
Zabraňte svým lukem a šípy chodícím nepřátelům, kteří chtějí dobýt váš hrad. Natáhněte luk, zamiřte a palte! Snažte se trefit útočníkům do hlavy, jinak budete muset pálit více ran.
52%

Star Bunny

Hra Star Bunny
info
Jste králíkem pilotující luxusní letadlo. Při své cestě vás napadli mimozemšťané a chtějí zničit vaše letadlo. Zastavte je pomocí vašich zbraní a střílejte po nich. Dávejte si pozor, ať se vám při tom nevybije zásobník a proto si raději zbraň pravidelně přebíjejte.
49%

Sift Heads Remaster

Hra Sift Heads Remaster
info
Fantastická hra propojená s příběhem. Jste v roli nájemného vraha, který umí perfektně zacházet se odstřelovačkou. Každá mise vyžaduje vaše zvláštní chování tak, abyste mohl pokračovat do dalšího kola.
49%

Kings Game

Hra Kings Game
info
Zničte cenné království zlého krále, než on zničí to vaše. Vezměte si bombu, namiřte správně dělem na nepřítele a střílejte. Napadněte jeho království a zlikvidujte jeho armádu.
48%

Vaše komentáře