Kings Game

(48%) Like Dislike

StřílečkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zničte cenné království zlého krále, než on zničí to vaše. Vezměte si bombu, namiřte správně dělem na nepřítele a střílejte. Napadněte jeho království a zlikvidujte jeho armádu.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Last Mars Tower

Hra Last Mars Tower
info
Nacházíte se na Marsu, kde musíte zabránit armádě nepřátel před útoky na vás a vaše stroje. Jejich cílem je vás zničit. Nedovolte jim to a zakročte proti nim rázně a rychle. Při střelbě si dávejte pozor na to, aby vám nedošla energie.
50%

Fort Blaster

Hra Fort Blaster
info
Jste pirátem na širém lodi a blížíte se k hradu, který chcete dobýt. Na hradě jsou ale vojáci, proto zatáhněte za dělo a palte. Zničte vojáky a získejte cenný poklad.
50%

Mortarific

Hra Mortarific
info
Došlo k proniknutím nebezpečných teroristů až k vám. Nepouštějte si je k tělu. Vytáhněte si dělo, vyberte si úhel střely a její sílu a PALTE. Pokud jste vše dělali správně, teroristy jst
50%

Boxhead 2

Hra Boxhead 2
info
U této online hry můžete vyzvat svého kamaráda aby si zahrál proti Vám na jednom počítači. V hře pro jednoho se na Vás rojí postupem času co vstupujete do nových a nových levelů víc nepříjemných robo Zombieků. Nebojte však získáváte i nové zbraně s kterými si s nima jistě poradíte.
52%

Madness Day

Hra Madness Day
info
Odvážná akční hra, ve které se musíte bránit před nepřáteli jen svou vlastní zbraní. Postupujte podle pokynů na začátku.
52%

EB2

Hra EB2
info
Vláda vytvořila nejrychlejšího a nejvýkonějšího robota na válku. Ten se ale proti nim vzbouřil. Hraj za něj a poraž celou armádu!
53%

Vaše komentáře