Spaghetti and Meatballs

(51%) Like Dislike

Vaření & PečeníOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Naučte se vařit výborné špagety s kečupem a lahodným masem. V této hře se to naučíte od samotného základu, masa, až po špagety. Pochlubte se vašim kuchařským nadáním a zkuste si to pak i u sebe v kuchyni.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Italian Pasta Salad

Hra Italian Pasta Salad
info
Připravte si úžasný salát s těstovinami z italské kuchyně podle receptu. Řiďte se pokyny a dělejte vše krok za krokem, jak vám radí v této hře. Připravte hrnec, nachystejte vodu a postupně začněte dělat ten nejlahodnější salát vůbec.
50%

Tiramisu

Hra Tiramisu
info
Udělejte si doma výtečnou tiramisu. V této hře vás to naučí! Postupujte podle pokynů a seznamte se s kroky, které vedou k úžasné a chutné tiramise. Vyzkoušejte si to pak i třeba na živo.
52%

Papa Wingeria

Hra Papa Wingeria
info
Děláte obsluhu v rychlém občerstvením s kuřaty. Zákazník si u vás objedná a vy mu musíte splnit jeho přání. Upečte kuře, dejte na něj omáčku, ozdobte jej na talíři, okořeňte a servírujte. Zákazník každou vaši činnost ohodnotí a podle toho zaplatí. Tak se snažte.
55%

Delicious Brownies

Hra Delicious Brownies
info
Naučte se vařit některé z lahodných koláčků přímo podle receptu. V této hře vás provedou krok za krokem jak na to. Budete při tom hlavními aktéry. Návod si pak vyzkoušejte i doma.
49%

Jessica Sushi Shop

Hra Jessica Sushi Shop
info
Jessica si otevřela japonskou restauraci a během provozu se musí naučit řadu japonských pokrmů jako sushi a další. Taky musí svým zákazníkům nabídnout čaj nebo omáčky k pokrmům. Abyste postoupili do dalšího kola, musíte obsloužit určitý počet zákazníků.
52%

Kitchen Grand Prix Weeding

Hra Kitchen Grand Prix Weeding
info
Blíží se velkolepá svatba a snoubenci vyhlásili soutěž o nejlepší dort. Zapojte se do této soutěže a udělejte svatební dort snů. Nejprve najděte v kuchyni nezbytné nástroje pro vytvoření a pak začněte.
51%

Vaše komentáře