Papa Wingeria

(55%) Like Dislike

Vaření & PečeníOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Děláte obsluhu v rychlém občerstvením s kuřaty. Zákazník si u vás objedná a vy mu musíte splnit jeho přání. Upečte kuře, dejte na něj omáčku, ozdobte jej na talíři, okořeňte a servírujte. Zákazník každou vaši činnost ohodnotí a podle toho zaplatí. Tak se snažte.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Delicious Brownies

Hra Delicious Brownies
info
Naučte se vařit některé z lahodných koláčků přímo podle receptu. V této hře vás provedou krok za krokem jak na to. Budete při tom hlavními aktéry. Návod si pak vyzkoušejte i doma.
49%

Jessica Sushi Shop

Hra Jessica Sushi Shop
info
Jessica si otevřela japonskou restauraci a během provozu se musí naučit řadu japonských pokrmů jako sushi a další. Taky musí svým zákazníkům nabídnout čaj nebo omáčky k pokrmům. Abyste postoupili do dalšího kola, musíte obsloužit určitý počet zákazníků.
51%

Kitchen Grand Prix Weeding

Hra Kitchen Grand Prix Weeding
info
Blíží se velkolepá svatba a snoubenci vyhlásili soutěž o nejlepší dort. Zapojte se do této soutěže a udělejte svatební dort snů. Nejprve najděte v kuchyni nezbytné nástroje pro vytvoření a pak začněte.
51%

Bella Love Kitchen

Hra Bella Love Kitchen
info
Belly miluje kuchyň, vaření a taky své skvělé přátelé, pro které by udělala cokoli. Má jim teda udělat něco dobrého k jídlu. Vyberte si, čím začnete a pusťte se do vaření pokrmu.
51%

Italian Pizza Recipe

Hra Italian Pizza Recipe
info
Připravte v roli šékuchaře pravou a nefalšovanou italskou pizzu. Krok za krokem připravte suroviny a jednotlivě je naservírujte. Všechno podle průvodce, jedině tak bude chutná a lahodná.
51%

Tessa Cooking Tacos

Hra Tessa Cooking Tacos
info
Tessa vás v této hře provede postupnou přípravou lohodného pokrmu jménem Taco. Krok za krokem podle receptu. Nahřát troubu, nakrát zeleninu nebo jak připravit maso. Učte se a třeba si to někdy uvaříte i u vás doma.
50%

Vaše komentáře