Soccer Stars

(52%) Like Dislike

Sportovní

FotbalOvládání

Hra se ovládá na klávesnici

Pošli přátelům

Popis hry

Vyber si tvůj oblíbený tým a triumfuj s ním na Světovém šampionátu. Hra je ve stylu Pro Evolution Soocer.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Goal Feast

Hra Goal Feast
info
Vyberte si svůj oblíbený fotbalový tým a střelte co nejvíce gólů, abyste vyhráli světový pohár. Stiskněte tlačítko v pravý čas, abyste střelili gól.
50%

Crossbow 3D

Hra Crossbow 3D
info
Jste lukostřelcem. Zaměřte svůj cíl a snažte se trefit terč přímo doprostřed. Není to snadné. Zaměřujete držením levého tlačítka myší a následnou spouští vypálíte šíp.
51%

Super Sprint Soccer

Hra Super Sprint Soccer
info
Jste dobrým fotbalistou a vašim úkolem je pomocí tahů myší uvěznit míč do branky. V různých úrovních čelíte mnohým nepřátelům, kteří se snaží míč chytat. Vy se jich nesmíte dotknout, jinak hra končí.
47%

Penalty Shootout 2012

Hra Penalty Shootout 2012
info
Vyberte si fotbalový tým na Mistrovství světa 2012 v penaltách a a vyhrajte světový pohár. Odhadněte místo střely, výšku a sílu a skórujte. Pak se přesunete na pozici brankáře a budete muset vychytat co nejvíce střel, abyste vyhráli.
53%

GoalKeeper Premier

Hra GoalKeeper Premier
info
Fotbalový zápas, kdy vy se ocitáte v pozici brankáře. Soupeřovi se na vás podaří vystřelit celkem devět střel a čím víc toho chytíte, tím váš tým bude mít větší naději, že dá gól.
48%

Euro 2012 GS Soccer

Hra Euro 2012 GS Soccer
info
Zahrajte si fotbal za vámi zvolený reprezentační tým na Euru 2012. Soupeře můžete obehrávat pomocí skluzů a jiných fintiček. Zkuste mu nasázet i co nejvíce gólu, abyste popřípadě mohli postoupit přes skupiny až do finále.
51%

Vaše komentáře