Euro 2012 GS Soccer

(51%) Like Dislike

FotbalOvládání

Šipkami ovládáte hráče. Hra s míčem: S přihrávka, A dlouhá přihrávka a D střela. Bez míče: S přepnutí hráče a D skluz.

Pošli přátelům

Popis hry

Zahrajte si fotbal za vámi zvolený reprezentační tým na Euru 2012. Soupeře můžete obehrávat pomocí skluzů a jiných fintiček. Zkuste mu nasázet i co nejvíce gólu, abyste popřípadě mohli postoupit přes skupiny až do finále.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Euro Free Kick 2012

Hra Euro Free Kick 2012
info
Euro 2012 je tady a vy máte jedinečnou příležitost si v něm zahrát nanečisto. Vyberte si tým, zamiřte a střelte vítězný gól na penaltách. Vystřídejte si pak roli a chytejte míče soupeře.
51%

Football Kicks

Hra Football Kicks
info
Vyberte si tým na Euru 2012 a zvítězte nad soupeřem v přímých kopech. Zvolte směr, úhel a sílu kopu a překvapte tak brankáře. Během hry se občas stane, že dostanete taky gól. Udělejte ale vše pro vítězství.
51%

Girls Go Soccer

Hra Girls Go Soccer
info
Tahle dívka miluje fotbal a chce se zajet podívat na Euro 2012. Jenže neví, co na sebe. V šatníku má plno fotbalového oblečení a probírat se takovým množstvím... Zkuste ji něco navrhnout a do toho jí slaďte účes, oční čočky a rtěnku.
51%

Euro Shoot Out 2012

Hra Euro Shoot Out 2012
info
Graficky velmi povedená hra. Zahrajte si penaltový rozstřel na Euru 2012. Chytněte balón, zamiřte a střílejte co nejsilněji. Po vaši střelbě přichází na řadu soupeř. Zkuste jeho penaltu chytit. Pokud chcete získat pohár, neměli byste v turnaji ani jednou prohrát.
51%

Euro Shootout 2012

Hra Euro Shootout 2012
info
Vyberte si svůj tým na penaltový rozstřel v soutěži Euro 2012. Vyberte výšku střely, směr a rychlost a pak už jen doufejte, že vám to soupeřův brankář nechytí. Po své střele si role vyměníte a tentokrát vy budete ten, kdo musí chytit míč.
50%

Euro 2012 One on One

Hra Euro 2012 One on One
info
Zahrajte si trochu jiný fotbal na soutěži Euro 2012. Jeden na jednoho, pouze vy a počítač budete soutěžit o titul, nikdo jiný. Braňte, stůjte mimo zakázanou zónu a snažte se střelit co nejvíce gólu. Není to nic jednoduchého.
53%

Vaše komentáře