Football Kicks

(51%) Like Dislike

FotbalOvládání

Mezerníkem.

Pošli přátelům

Popis hry

Vyberte si tým na Euru 2012 a zvítězte nad soupeřem v přímých kopech. Zvolte směr, úhel a sílu kopu a překvapte tak brankáře. Během hry se občas stane, že dostanete taky gól. Udělejte ale vše pro vítězství.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Girls Go Soccer

Hra Girls Go Soccer
info
Tahle dívka miluje fotbal a chce se zajet podívat na Euro 2012. Jenže neví, co na sebe. V šatníku má plno fotbalového oblečení a probírat se takovým množstvím... Zkuste ji něco navrhnout a do toho jí slaďte účes, oční čočky a rtěnku.
51%

Euro Shoot Out 2012

Hra Euro Shoot Out 2012
info
Graficky velmi povedená hra. Zahrajte si penaltový rozstřel na Euru 2012. Chytněte balón, zamiřte a střílejte co nejsilněji. Po vaši střelbě přichází na řadu soupeř. Zkuste jeho penaltu chytit. Pokud chcete získat pohár, neměli byste v turnaji ani jednou prohrát.
51%

Euro Shootout 2012

Hra Euro Shootout 2012
info
Vyberte si svůj tým na penaltový rozstřel v soutěži Euro 2012. Vyberte výšku střely, směr a rychlost a pak už jen doufejte, že vám to soupeřův brankář nechytí. Po své střele si role vyměníte a tentokrát vy budete ten, kdo musí chytit míč.
50%

Euro 2012 One on One

Hra Euro 2012 One on One
info
Zahrajte si trochu jiný fotbal na soutěži Euro 2012. Jeden na jednoho, pouze vy a počítač budete soutěžit o titul, nikdo jiný. Braňte, stůjte mimo zakázanou zónu a snažte se střelit co nejvíce gólu. Není to nic jednoduchého.
53%

Big Head Football

Hra Big Head Football
info
Turnaj ve fotbálku jeden na jednoho. Počkejte až rozhodčí pískne a vyhodí míček do vzduchu. V tu chvíli může hra začít. Ubraňte svou branku a střelte soupeřovi tolik gólu, kolik jen stihnete do konce časového limitu.
54%

Magical Kicks

Hra Magical Kicks
info
V této zábavné hře střílejte penalty na brankáře. Hra vypadá jednodušše, ale pozor, brankář je velmi dobrej :-)
51%

Vaše komentáře