Sharp Storm

(48%) Like Dislike

AkčníOvládání

Šipkami a X střela.

Pošli přátelům

Popis hry

Sejměte všechny vaše nepřátelé, které potkáte cestou do cíle. Pozor na různé překážky, které na vás nastražili. Propadejte se podlahou nebo na ně vyskákejte a hledejte cestičky, kudy se dostat dál.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Final Ninja Zero

Hra Final Ninja Zero
info
Bojujte o přežití pomocí vašich ninja replik, kteří jdou do boje s vámi. Házejte ninja hvězdy, usmrcujte a přeskakujte překážky až do samotného konce.
49%

Carnage

Hra Carnage
info
Carnage je hra se skvělým příběhem. Hrajete za hlavního hrdinu, piráta silnic ve zdemolovaném městě. Po cestách sbírejte peníze a dávejte si pozor na policajty. Pokud vás budou honit, neváhejte využít svých zbraní jako bomby nebo plamenomet.
52%

Killing Road

Hra Killing Road
info
Jezdíte se svým kolegou na motorce ve městě plných mrtvých zombíků, kteří po vás útočí a snaží se vás sesadit z motorky. Střílejte po nich, aby se jim to nepovedlo. Během cesty si pak kupujte nové vybavení, abyste útoky lépe zvládali.
50%

Test Subject

Hra Test Subject
info
Vědec vytvořil testovací laboratoř a přimontoval do ní teleporty. Mezitím se ale do laboratoře dostal sliz, který vás může zničit. Taky do laboratoře dal laserové prvky, abyste to přes teleporty neměli tak jednoduché. Zvládnete tuto zkoušku na život a na smrt?
49%

Nightmare Runner

Hra Nightmare Runner
info
Jste zabijákem, který utíká údolím před nepřátelskými útočníky z cizí země. Při běhu musíte stíhat po nich mířit a střílet a zároveň přeskakovat různé překážky a sbírat odměny. Zvládnete to?
47%

Explose Em All

Hra Explose Em All
info
Statečný bomberman je zpět. Tentokrát úplně novém kabátě. Pokládejte bomby, ničte zdi a sbírejte různá vylepšení a bomby navíc. Dostaňte se až k vašim nepřátelům a zničte je. Nechte je taky vybouchnout, než to oni udělají vám.
50%

Vaše komentáře