Killing Road

(50%) Like Dislike

AkčníOvládání

W, S, A, D pohybujete motorkou a myší zaměřujete a střílíte.

Pošli přátelům

Popis hry

Jezdíte se svým kolegou na motorce ve městě plných mrtvých zombíků, kteří po vás útočí a snaží se vás sesadit z motorky. Střílejte po nich, aby se jim to nepovedlo. Během cesty si pak kupujte nové vybavení, abyste útoky lépe zvládali.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Test Subject

Hra Test Subject
info
Vědec vytvořil testovací laboratoř a přimontoval do ní teleporty. Mezitím se ale do laboratoře dostal sliz, který vás může zničit. Taky do laboratoře dal laserové prvky, abyste to přes teleporty neměli tak jednoduché. Zvládnete tuto zkoušku na život a na smrt?
49%

Nightmare Runner

Hra Nightmare Runner
info
Jste zabijákem, který utíká údolím před nepřátelskými útočníky z cizí země. Při běhu musíte stíhat po nich mířit a střílet a zároveň přeskakovat různé překážky a sbírat odměny. Zvládnete to?
47%

Explose Em All

Hra Explose Em All
info
Statečný bomberman je zpět. Tentokrát úplně novém kabátě. Pokládejte bomby, ničte zdi a sbírejte různá vylepšení a bomby navíc. Dostaňte se až k vašim nepřátelům a zničte je. Nechte je taky vybouchnout, než to oni udělají vám.
50%

Vampire Jetpack

Hra Vampire Jetpack
info
Tento upír nemůže létat, pokud nemá dostatečnou energii. Vašim úkolem je mu tu energii zajistit tím, že budete kousat běžné lidi na střechách a střílet nepřátelé.
47%

Alien Striker

Hra Alien Striker
info
Jste na planetě, kde je mnoho podivných bytostí, které na vás útočí. Přežijte jejich útok a zničte je při pilotování letadla. S penězi, jenž za to dostanete, si můžete vylepšit loď a koupit si silnější zbraně.
50%

Burger Run

Hra Burger Run
info
Jste obézní běžec, který miluje hamburgery. Zrovna dostal na jeden chuť a má pouze jednu minutu, aby se dostal do restaurace. K tomu mu dopomůžou autobusy, pokud se včas dostane na autobusové zastávky v jednotlivých části. Zvládnete to?
49%

Vaše komentáře