Road Racing

(47%) Like Dislike

MotorkyOvládání

Šipkami, N - nitro, P - pauza.

Pošli přátelům

Popis hry

Zahrajte si Moto GP ve 2D pohledu. Za vyhrané závody si nakupte nový motor, dusík, pneumatiky nebo si udělejte motorku krásnější samolepkami.Na výběr máte až šest okruhů. Ukažte soupeřům, co jste zač.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Road Trip Rampage

Hra Road Trip Rampage
info
Jste drsňákem na motorce z devadesátých let a musíte uniknout motorkářským gangům, kteří vás mlátí s holemi, utrhnutými značkami nebo po vás hází sudy. Vezměte osud do svých rukou a pořádně jim to oplaťte. Utrhněte značku a mlaťte je tak dlouho, dokud z té motorky nespadnou.
49%

ATV Cross Canada

Hra ATV Cross Canada
info
Jste jezdcem na motorce v Kanadě. Udržte stabilitu a rovnováhu a při každém skoku ukažte divákům nějaký trik. Určitě to bude zábava! Čím lepší trik, tím více peněz a čím více peněz, tím si můžete více zdokonalit svou motorku.
49%

Super Trail

Hra Super Trail
info
Jezděte a skákejte na motorce přes velké rampy a různé smyčky. Sbírejte mezitím peníze na vylepšení své motorky nebo ke koupi dusíku. Přeskakujte díry, ve kterých jsou nastraženy dynamity.
47%

Devil Ride 2

Hra Devil Ride 2
info
Jste kostlivcem v pekle a řídíte motocykl, s kterým se musíte poprat proti různým nástrahám a pastí samotného ďábla. Po cestě se snažte sbírat všechny mince pro vyšší počet bodů.
49%

Off Road Master ND

Hra Off Road Master ND
info
Freeride na motorce v horách. Překonávejte překážky, bourejte stromy a ukažte při tom i nějaký trik. Vytáhněte adrenalin na maximum a užívejte si extrémní jízdu.
51%

Risky Rider 5

Hra Risky Rider 5
info
Pobavte diváky na motorkářské show a ukažte jim triky, z kterých jim vypadne zrak. Při jízdě vás doprovází různé efekty pro diváky jako ohnivá kola a jiné. Během jízdy můžete udělat několik druhů triků, při kterých vás můžou zachytit i fotografové.
48%

Vaše komentáře