Super Trail

(47%) Like Dislike

MotorkyOvládání

Motorku ovládáte šipkami, mezerníkem vyskočíte a Z přidáte dusík.

Pošli přátelům

Popis hry

Jezděte a skákejte na motorce přes velké rampy a různé smyčky. Sbírejte mezitím peníze na vylepšení své motorky nebo ke koupi dusíku. Přeskakujte díry, ve kterých jsou nastraženy dynamity.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Devil Ride 2

Hra Devil Ride 2
info
Jste kostlivcem v pekle a řídíte motocykl, s kterým se musíte poprat proti různým nástrahám a pastí samotného ďábla. Po cestě se snažte sbírat všechny mince pro vyšší počet bodů.
49%

Off Road Master ND

Hra Off Road Master ND
info
Freeride na motorce v horách. Překonávejte překážky, bourejte stromy a ukažte při tom i nějaký trik. Vytáhněte adrenalin na maximum a užívejte si extrémní jízdu.
51%

Risky Rider 5

Hra Risky Rider 5
info
Pobavte diváky na motorkářské show a ukažte jim triky, z kterých jim vypadne zrak. Při jízdě vás doprovází různé efekty pro diváky jako ohnivá kola a jiné. Během jízdy můžete udělat několik druhů triků, při kterých vás můžou zachytit i fotografové.
48%

Peach Bike Game

Hra Peach Bike Game
info
Šílená jízda na motorce s blondýnkou u řízení. Džungle, stromy a další nástrahy vás čekají k cestě do hradu. Během cesty vám bude zpříjemňovat hru hudba podobná ve hře Super Mario.
49%

Ghost Racer

Hra Ghost Racer
info
Jako duch jezdíte na motorce na dálnici a snažíte se dohnat cíl, abyste do něj mohli narazit a zničit jej. Bouchněte do něj z boku a naberte jej na svodidla. Buďte ovšem opatrní, ať nedopadnete špatně vy.
50%

Dirty Wheeler

Hra Dirty Wheeler
info
Nažhavte kola motorky a zajeďte co nejlepší čas na nebezpečném terénu plných překážek. Snažte se udržovat rovnováhu, abyste se s motorkou nepřevrátili.
50%

Vaše komentáře