Ready Steady Bolt

(51%) Like Dislike

SportovníOvládání

Šipkami a mezerníkem.

Pošli přátelům

Popis hry

Soutěžte na sto metrové běhové trati s překážky se slavným atletem Boltem. Střídejte pravé a levé šipky, abyste získali tu správnou rychlost a mezerníkem přeskakujte překážky. Běžte tak rychle, co vám jen nohy stačí.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Hurdles

Hra Hurdles
info
Mistrovství světa v překážkovém běhu na sto metrů. Ukažte svým soupeřům záda a předběhněte je. V této hře si můžete zvolit mezi dvěma módy, mezi kariérou a mezi normální hrou. Své dovednosti, rychlost a zkušenosti si můžete kupovat.
50%

Cheer Captain

Hra Cheer Captain
info
Jste rozleskávačkou a vaše kolegyně vás hází do vzduchu tak vysoko, jak je to jen možné. Během letu sbírejte střapatiny, abyste vyletěla ještě dál. Doleťte tak daleko, aby vám to stačilo na výhru v šampionátu.
51%

Accurate Slapshot

Hra Accurate Slapshot
info
Zahrajte si velmi originální hokej. Klikněte na puk, vyberte rychlost a směr střely a dostaňte tak puk do brány. V případě neúspěchu jen klikněte myši a opakujte. V dalších kolech se budou objevovat nové překážky, které budete muset zdolat.
52%

Hammer Throw

Hra Hammer Throw
info
Podílejte s na Olympijských hrách v Londýně v hodu s kladivem. Vyberte směr, pořádně se roztočte a kladivo odhoďte. Zkuste překonat světový rekord.
53%

Slam Dunk Mania

Hra Slam Dunk Mania
info
Zahrajte si basketbal v uzavřené kleci. Máte na to čtyři míče, s kterými se za časové období musíte trefit co nejčastěji do koše. Míče se po hodu k vám vracejí, takže stihnete hodit spoustu košů.
49%

Big Head Football

Hra Big Head Football
info
Turnaj ve fotbálku jeden na jednoho. Počkejte až rozhodčí pískne a vyhodí míček do vzduchu. V tu chvíli může hra začít. Ubraňte svou branku a střelte soupeřovi tolik gólu, kolik jen stihnete do konce časového limitu.
54%

Vaše komentáře