Accurate Slapshot

(52%) Like Dislike

SportovníOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zahrajte si velmi originální hokej. Klikněte na puk, vyberte rychlost a směr střely a dostaňte tak puk do brány. V případě neúspěchu jen klikněte myši a opakujte. V dalších kolech se budou objevovat nové překážky, které budete muset zdolat.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Hammer Throw

Hra Hammer Throw
info
Podílejte s na Olympijských hrách v Londýně v hodu s kladivem. Vyberte směr, pořádně se roztočte a kladivo odhoďte. Zkuste překonat světový rekord.
53%

Slam Dunk Mania

Hra Slam Dunk Mania
info
Zahrajte si basketbal v uzavřené kleci. Máte na to čtyři míče, s kterými se za časové období musíte trefit co nejčastěji do koše. Míče se po hodu k vám vracejí, takže stihnete hodit spoustu košů.
49%

Big Head Football

Hra Big Head Football
info
Turnaj ve fotbálku jeden na jednoho. Počkejte až rozhodčí pískne a vyhodí míček do vzduchu. V tu chvíli může hra začít. Ubraňte svou branku a střelte soupeřovi tolik gólu, kolik jen stihnete do konce časového limitu.
54%

Cyclomaniacs

Hra Cyclomaniacs
info
Zúčastněte se mnoho cyklistických závodů. Odemkněte postupně všechny levely. U této hry je Vaším úkolem porazit Vaše soupeře.
52%

Toon Rally

Hra Toon Rally
info
Cyklistická soutěž. Dostaň se do cíle jako první. Ale pozor! Nesmíš ztratit balanc.
51%

BMX Master

Hra BMX Master
info
Vaším cílem u této superhry je získat nejvíc bodů s Vaším BMX kolem. Nejvíc bodů získate používáním originálních tríčků.
54%

Vaše komentáře