Mario Mini Golf

(50%) Like Dislike

Sportovní

Klasické

Golf & Minigolf

Mario hryOvládání

Hra se ovládá myší

Pošli přátelům

Popis hry

Minigolf v podání skvělého Maria. Hra má 10 kol v nichž musíte nahrát co nejvyšší skore. K velkému skóre Vám dopomůže když se do jamky strefíte na co nejméně doteků a zároveň pokud vysbíráte co nejvíc bonusových objektů.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Soccer Stars

Hra Soccer Stars
info
Vyber si tvůj oblíbený tým a triumfuj s ním na Světovém šampionátu. Hra je ve stylu Pro Evolution Soocer.
52%

Wonderputt

Hra Wonderputt
info
Krásné kouzelné místo na hraní netradičního golfu. Natáhněte a strefte se do jamky. Postupujte mapou dál a dál, až budete úplně nahoře. Zvládněte to na co nejméně tahů.
50%

Crossbow 3D

Hra Crossbow 3D
info
Jste lukostřelcem. Zaměřte svůj cíl a snažte se trefit terč přímo doprostřed. Není to snadné. Zaměřujete držením levého tlačítka myší a následnou spouští vypálíte šíp.
51%

Mario Bubble Bobble

Hra Mario Bubble Bobble
info
Dvě oblíbené hry v jedné verzi. Na jedné straně Super Mario s modrými montérkami a na druhé straně Hra Bubble Bobble. Pomocí Maria střílejte na všechno živé bubliny a pak je společně s nepřítelem zlikvidujte.
51%

Putt More Base

Hra Putt More Base
info
Velmi dobrá hra golfu. Už jste někdy při tomhle sportu podváděli? Nyní máte jedinečnou příležitost. Upravte si dráhu s dostupnými předměty tak, abyste míček do jamky trefili na co nejméně tahů.
50%

Super Mario 3

Hra Super Mario 3
info
Oblíbená hra Super Mario je zase tady, tentokrát v třetím pořadí. Nikdy nekončící super zábava. V tomto druhu budete muset sbírat klíče, abyste si mohli odemknout dveře do dalších levelů. Jako obvykle tady máte hřiby a kytičky, které vám dají sílu.
50%

Vaše komentáře