Madpet Skate 2

(48%) Like Dislike

Skate & BMXOvládání

Šipky a Z, X, C, V a B.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste zajícem na skateboardu a vašim úkolem v této hře je sesbírat co nejvíce hvězdiček ze střech a přitom dělat různé triky pomocí skateboardu. Pozor, ať nespadnete.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Stick Man Stunts

Hra Stick Man Stunts
info
Jste biker na super rychlým kolem a v této hře se musíte vyhnout všem možným předmětům a získat co nejvyšší skóre. Sbírejte hvězdičky a pomocí skoků dělejte všemožné i nemožné triky.
50%

Pokemon Bike Game

Hra Pokemon Bike Game
info
Vyberte si, která postava z oblíbeného kresleného seriálu Pokémon bude řídit kolo. Můžete být Ash nebo Misty. Dostaňte se pak do cíle a během své cesty udržujte rovnováhu. Během hry vás doprovází hudba z onoho seriálu.
47%

Biking Amsterdam

Hra Biking Amsterdam
info
Jeďte v Amsterdamu na kole a cestou si doplňujte energii flaškami, které v průběhu posbíráte. Do cíle musíte dojet do omezeného času, takže v případě potřeby využijte nitro. A pozor, ať z kola nespadnete.
49%

Bicycle 2

Hra Bicycle 2
info
Zaregistrovali jste se do velkolepého závodu, který startuje zrovna dnes. Jste v té nejlepší formě a jste připraveni? Tak do toho. Po cestě sbírejte mince a dostaňte se jako první do cíle před svými spolujezdci.
50%

Cyclomaniacs

Hra Cyclomaniacs
info
Zúčastněte se mnoho cyklistických závodů. Odemkněte postupně všechny levely. U této hry je Vaším úkolem porazit Vaše soupeře.
52%

Toon Rally

Hra Toon Rally
info
Cyklistická soutěž. Dostaň se do cíle jako první. Ale pozor! Nesmíš ztratit balanc.
51%

Vaše komentáře