Stick Man Stunts

(50%) Like Dislike

Skate & BMXOvládání

Šipkami - šipka nahoru skok, mezerníkem sešlapujete pedál.

Pošli přátelům

Popis hry

Jste biker na super rychlým kolem a v této hře se musíte vyhnout všem možným předmětům a získat co nejvyšší skóre. Sbírejte hvězdičky a pomocí skoků dělejte všemožné i nemožné triky.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Pokemon Bike Game

Hra Pokemon Bike Game
info
Vyberte si, která postava z oblíbeného kresleného seriálu Pokémon bude řídit kolo. Můžete být Ash nebo Misty. Dostaňte se pak do cíle a během své cesty udržujte rovnováhu. Během hry vás doprovází hudba z onoho seriálu.
47%

Biking Amsterdam

Hra Biking Amsterdam
info
Jeďte v Amsterdamu na kole a cestou si doplňujte energii flaškami, které v průběhu posbíráte. Do cíle musíte dojet do omezeného času, takže v případě potřeby využijte nitro. A pozor, ať z kola nespadnete.
49%

Bicycle 2

Hra Bicycle 2
info
Zaregistrovali jste se do velkolepého závodu, který startuje zrovna dnes. Jste v té nejlepší formě a jste připraveni? Tak do toho. Po cestě sbírejte mince a dostaňte se jako první do cíle před svými spolujezdci.
50%

Cyclomaniacs

Hra Cyclomaniacs
info
Zúčastněte se mnoho cyklistických závodů. Odemkněte postupně všechny levely. U této hry je Vaším úkolem porazit Vaše soupeře.
52%

Toon Rally

Hra Toon Rally
info
Cyklistická soutěž. Dostaň se do cíle jako první. Ale pozor! Nesmíš ztratit balanc.
51%

BMX Master

Hra BMX Master
info
Vaším cílem u této superhry je získat nejvíc bodů s Vaším BMX kolem. Nejvíc bodů získate používáním originálních tríčků.
54%

Vaše komentáře