Lovely Fairy

(50%) Like Dislike

Make-up hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Vytvořte si krásnou pohádkovou vílu. Můžete experimentovat s mnoha doplňky a různými styly oblečení. Taky máte na výběr spoustu malovátek nebo makeupu. Můžete vybrat i vlasy a křídla.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Vanessa Hudgens MakeUp

Hra Vanessa Hudgens MakeUp
info
Populární americká herečka Vanessa Hudgens se dostavila do vašeho studia, abyste ji upravili vzhled a oblékli do stylového oblečení. Máte na výběr z řad různých druhů makeupu a oblečení. Udělejte Vanesse radost.
49%

Four Elements

Hra Four Elements
info
Four Elements. Vyberte si dívky čtyř základních prvků na zemi. Voda, oheň, vzduch a země. Můžete si vybrat i všechny čtyři najednou. Všechny dívky pak postupně upravujte, nasaďte jim makeup a krásně je oblečte.
49%

Barbie Princess Hairstyle

Hra Barbie Princess Hairstyle
info
Barbie vás žádá o pomoc. Dodejte ji styl, makeup a udělejte z ní hvězdu. Na výběr máte z mnoha barevných vlasů, druhů odstínů na líčení nebo řadu doplňků a módy.
49%

Seaside Vacation

Hra Seaside Vacation
info
Připravte tuto dívku na úžasnou dovolenou na pláži. Vyberte vhodný účes, makeup a oblečení na procházky po písečné pláži nebo na večerní koktejlové párty.
49%

Diy Facial Makeover

Hra Diy Facial Makeover
info
Naučte se dělat domácí pleťové masky pro vaši pleť, abyste byla ještě krásnější a mladší, než už jste. Experimentujte s přísadami jako je jogurt nebo olivový olej a uvidíte, jak se vaše pleť promění.
49%

Beckham Makeover

Hra Beckham Makeover
info
Upravte si slavný manželský pár, rodinku Beckhamových. Vyberte vhodné oblečení pro fotbalistu Davida Beckhama a makeup pro jeho přítelkyní Victorii Beckhamovou. Pak jim vyberte nějaké úžasné pozadí a je to.
49%

Vaše komentáře