Beckham Makeover

(49%) Like Dislike

Make-up hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Upravte si slavný manželský pár, rodinku Beckhamových. Vyberte vhodné oblečení pro fotbalistu Davida Beckhama a makeup pro jeho přítelkyní Victorii Beckhamovou. Pak jim vyberte nějaké úžasné pozadí a je to.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Pin Up Facial Beauty

Hra Pin Up Facial Beauty
info
Máte doma spoustu různých kosmetických doplňků, které prostřednictvím svých znalostí aplikujete na kůži téhle dívky. Uděláte z ní mnohem krásnější stvoření. Můžete si pak vybrat i účes nebo makeup a oblečení.
50%

Twilight Vampire Makeover

Hra Twilight Vampire Makeover
info
Udělejte z fanynky populárního filmu Twilightu upíra. Nejdříve ji pomocí různých krémů připravte pokožku a následně jí upravte obočí, vyberte paruku, oblečení nebo oční čočky tak, aby zapadala do děje upírů.
50%

Miley Makeover

Hra Miley Makeover
info
Miley Cyrus se probudila a nestačila se divit. Její pleť je hrozná! Všude samé pupínky, pleť je nevýrazná a ošklivá. Rozhodla se, že s tím něco udělá. Vyhledala odborníky a nakoupila přípravky, které její pleť udělají zase čistou a krásnou. Pomozte jí v tom.
48%

Latin Dancer

Hra Latin Dancer
info
Tahle tanečnice ovládá latinské tance jako salsa či tango. Vyberte jí ty nejvhodnější šaty na každý druh tance. Taky zvolte různé doplňky, vlasy nebo makeup.
50%

Lily Greek Proyect

Hra Lily Greek Proyect
info
Chytněte se uměleckého stébla a vytvořte z těchto bohyň nejkrásnější dívky na světě. Postupujte podle návodu, co zrovna máte udělat a pak to prakticky proveďte na bohyni. Až úkoly splníte, otevře se vám další bohyně k malování.
49%

Geek to Chic

Hra Geek to Chic
info
Nejlepší tanečnice světa je v maléru. Zhoršila se jí pleť a za pár dní má vystupovat. Pozvala si pro to nejlepší pečovatelku o pleť. Očistěte jí pokožku se spoustou druhů krémů, vytrhejte obočí a oblečte ji.
49%

Vaše komentáře