Lily Greek Proyect

(49%) Like Dislike

Make-up hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Chytněte se uměleckého stébla a vytvořte z těchto bohyň nejkrásnější dívky na světě. Postupujte podle návodu, co zrovna máte udělat a pak to prakticky proveďte na bohyni. Až úkoly splníte, otevře se vám další bohyně k malování.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Geek to Chic

Hra Geek to Chic
info
Nejlepší tanečnice světa je v maléru. Zhoršila se jí pleť a za pár dní má vystupovat. Pozvala si pro to nejlepší pečovatelku o pleť. Očistěte jí pokožku se spoustou druhů krémů, vytrhejte obočí a oblečte ji.
49%

Cute Braids Hair

Hra Cute Braids Hair
info
Tyhle copánky jsou stále více a více v módě a dostaly se až k této roztomilé dívence. Ta je samozřejmě chce také a čeká, až je pro ně vytvoříte. Taky můžete experimentovat s makeupem, řasenkou nebo oblečením.
51%

Vanessa True MakeUp

Hra Vanessa True MakeUp
info
Upravte a vystylizujte populárni herečku a zpěvačku Vanessu Hudgens. Vyberte jí účes, barvu vlasů, makeup nebo třeba oční stíny, tričko a brýle. Můžete jí vybrat i jedno z pěti možných pozadí.
48%

Ballerina Girls

Hra Ballerina Girls
info
Nazdobte tři taneční baletky k jejich vystoupení na pódiu před diváky. Všechny tři namalujte, přidejte makeup a upravte vlasy. Taky jim vyberte nějaké módní oblečení, ve kterých se budou cítit jako opravdické baletky.
50%

Selena Celeb Makeover

Hra Selena Celeb Makeover
info
Populární americká zpěvačka pro teenagery Selena Gomez s hity jako Naturally nebo Who says potřebuje upravit tvář na koncert a vybrat k tomu vhodné oblečení. Buďte její stylista a udělejte z ní zase nádhernou dámu.
50%

Barbie Loves Icecream

Hra Barbie Loves Icecream
info
Tahle barbie strašně miluje zmrzlinu a dostala na ni právě chuť. Chce se tedy projít do města a jednu si koupit. Jen neví, co si má vzít na sebe, když je venku takhle hezky. Pomozte jí ve výběru oblečení a makeupu.
51%

Vaše komentáře