Lovely Cake Pop

(47%) Like Dislike

Vaření & PečeníOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Postupujte podle pokynů v receptáři pro upečení některého z lahodných koláčů. Nachystejte si nádobí, nepřežeňte to s ingrediencemi a začněte vařit. Dejte nám pak ochutnat váš výtvor.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

FastFood Bar

Hra FastFood Bar
info
Jste majitelem FastFood baru a obdarováváte své zákazníky rychlými jídly. Recepty najdete v kuchařce a v případě doplnění surovin si zavoláte na velkoobchod. Zákazníci vám za vaše výrobky s radostí zaplatí, pokud je nenecháte čekat příliš dlouho.
49%

Kaylee Cupcakes

Hra Kaylee Cupcakes
info
Připravte s Kaylee ten nejúžasnější dort na světě. Běžte do supermarketu asistovat Kaylee při výběru ingrediencí a následně ji pomáhejte v kuchyni při vaření. Postupnými kroky by vám měl vzniknout opravdu lahodný dort.
49%

Dinner Club

Hra Dinner Club
info
Jste majitelem oblíbené restaurace a ocitáte se ve večerních hodinách, kdy si k vám zákazníci chodí na večeře. Obslužte páry, ale také samostatné jedince, posaďte je ke stolu a doneste jim jejich požadované jídlo a nápoje.
52%

Hot Dog Maker

Hra Hot Dog Maker
info
Jste ve výrobně párků v rohlíků a vyrábíte na zakázku různé druhy párků a ty si pak odkoupí dodavatel, s kterým je připravujete svým zákazníkům. Vyberte druh párku dle přání, ohřejte jej, dejte do rohlíku a servírujte buď s kečupem nebo hořčici.
50%

Spaghetti and Meatballs

Hra Spaghetti and Meatballs
info
Naučte se vařit výborné špagety s kečupem a lahodným masem. V této hře se to naučíte od samotného základu, masa, až po špagety. Pochlubte se vašim kuchařským nadáním a zkuste si to pak i u sebe v kuchyni.
51%

Italian Pasta Salad

Hra Italian Pasta Salad
info
Připravte si úžasný salát s těstovinami z italské kuchyně podle receptu. Řiďte se pokyny a dělejte vše krok za krokem, jak vám radí v této hře. Připravte hrnec, nachystejte vodu a postupně začněte dělat ten nejlahodnější salát vůbec.
50%

Vaše komentáře