Long Hair Girls

(49%) Like Dislike

Make-up hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Tyhle tři dívky mají velmi dlouhé vlasy a mají problém si je sladit se svým líčením a stylem. Každou dívku proto upravte, naličte je, udělejte jim vlasy a nakonec oblíkněte tak, aby vše bylo dokonalé.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Rags to Ritches

Hra Rags to Ritches
info
Tato krásná dívka po vás potřebuje udělat obličej a upravit ji tak, aby byla nekrásnější. Zbavte ji pupínku na obličeji, udělejte ji hygienu a vytrhejte ji obočí. Až to budete mít, nahoďte nějaký střih a je to hotovo.
49%

Country Lolita Anne

Hra Country Lolita Anne
info
Anička žije v nádherné zemi, ve které si oblíbila květinové šaty. Od té doby od nich neodtrhne ruce. Zkuste ji pomoc s výběrem těch pravých, které se vám budou zdát pěkné. Můžete také experimentovat s účesy nebo makeupem.
48%

Oh Mermaid

Hra Oh Mermaid
info
Už jste někdy v moři viděli mořskou pannu? Ne? Nezoufejte. Teď máte příležitost ji vidět a ještě k tomu ji upravit podle vlastní fantazie. Namalujte ji, vyberte ji vlasy a pak experimentujte s jejím výjimečným šatníkem.
51%

Lovely Fairy

Hra Lovely Fairy
info
Vytvořte si krásnou pohádkovou vílu. Můžete experimentovat s mnoha doplňky a různými styly oblečení. Taky máte na výběr spoustu malovátek nebo makeupu. Můžete vybrat i vlasy a křídla.
50%

Vanessa Hudgens MakeUp

Hra Vanessa Hudgens MakeUp
info
Populární americká herečka Vanessa Hudgens se dostavila do vašeho studia, abyste ji upravili vzhled a oblékli do stylového oblečení. Máte na výběr z řad různých druhů makeupu a oblečení. Udělejte Vanesse radost.
49%

Four Elements

Hra Four Elements
info
Four Elements. Vyberte si dívky čtyř základních prvků na zemi. Voda, oheň, vzduch a země. Můžete si vybrat i všechny čtyři najednou. Všechny dívky pak postupně upravujte, nasaďte jim makeup a krásně je oblečte.
49%

Vaše komentáře