Halloween Motorbike

(48%) Like Dislike

Závodní hry

Minikáry

MotorkyOvládání

Hra se ovládá šipkami

Pošli přátelům

Popis hry

Ocitl jsi se v temné Halloweenské noci na podivném nimibiku. Sesbírej co nejvíce bodů v každém kole tím, že projedeš dané kolo velmi rychle, uděláš mnoho triků a sesbíráš co nejvíc bonusových předmětů.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Dumper Truck

Hra Dumper Truck
info
Řiď svůj Truck na šrotišti plném aut. Dojeď na konec každého levelu bez toho aniž by si ztratil rovnováhu a převrátil se.
49%

Bikecop Adventure

Hra Bikecop Adventure
info
U této superhry bude tvým úkolem střežit město jako policista na motorce. Při své vyhlídce sbírej všechny koblihy co po cestě najdeš a překonej všechny překážky, které se ti v této jízdě vyskytnou před očima.
49%

Ultimate Drift závody

Hra Ultimate Drift závody
info
V této závodní hře závodíš s pohledu shora (2D). Snažte se dojet jako první a pomocí driftů nasbírat co nejvíce bodů. Pomocí bodů a dobrého umístění můžeš snáz budovat svou kariéru jezdce a vylepšovat svoje auto na nové závody.
50%

Flipped - vesmírné auto

Hra Flipped - vesmírné auto
info
Ve hře Flipped se staneš šoférem zvlášního futuristického auta v budoucnosti. Na zemi se čas od času mění gravitace, a ty se tomu musíš přizpůsobit. V každém kole, které se ti povede úspěšně dokončit, dostaneš nějaké nové vylepšení.
49%

Freezing Rider

Hra Freezing Rider
info
Ve hře Freezing Rider musíte velmi obratně řídit svou motorku v prostředí plném sněhu. Dráha je zasněžená a navíc plná různých překážek. Poraďte si s tím, a dojeďte v co nejkratším možném čase.
50%

Rally Motion

Hra Rally Motion
info
Velmi dobrá 3D rally hra, ve které máte na výběr z mnoha závodních WRC vozů.
53%

Vaše komentáře