Dumper Truck

(49%) Like Dislike

Závodní hry

AutaOvládání

Hra se ovládá šipkami

Pošli přátelům

Popis hry

Řiď svůj Truck na šrotišti plném aut. Dojeď na konec každého levelu bez toho aniž by si ztratil rovnováhu a převrátil se.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Bikecop Adventure

Hra Bikecop Adventure
info
U této superhry bude tvým úkolem střežit město jako policista na motorce. Při své vyhlídce sbírej všechny koblihy co po cestě najdeš a překonej všechny překážky, které se ti v této jízdě vyskytnou před očima.
49%

Ultimate Drift závody

Hra Ultimate Drift závody
info
V této závodní hře závodíš s pohledu shora (2D). Snažte se dojet jako první a pomocí driftů nasbírat co nejvíce bodů. Pomocí bodů a dobrého umístění můžeš snáz budovat svou kariéru jezdce a vylepšovat svoje auto na nové závody.
51%

Flipped - vesmírné auto

Hra Flipped - vesmírné auto
info
Ve hře Flipped se staneš šoférem zvlášního futuristického auta v budoucnosti. Na zemi se čas od času mění gravitace, a ty se tomu musíš přizpůsobit. V každém kole, které se ti povede úspěšně dokončit, dostaneš nějaké nové vylepšení.
49%

Freezing Rider

Hra Freezing Rider
info
Ve hře Freezing Rider musíte velmi obratně řídit svou motorku v prostředí plném sněhu. Dráha je zasněžená a navíc plná různých překážek. Poraďte si s tím, a dojeďte v co nejkratším možném čase.
50%

Rally Motion

Hra Rally Motion
info
Velmi dobrá 3D rally hra, ve které máte na výběr z mnoha závodních WRC vozů.
53%

Elf Rider

Hra Elf Rider
info
Dnešní moderní elfové již jezdí na motorce :-). Sbírej po cestě dárky, dělej triky a dojeď co nejrychleji co to jen půjde a jistě nasbíráš velké skore.
49%

Vaše komentáře