Cursed Treasure

(49%) Like Dislike

Logické hry

Strategické hryOvládání

Hra se ovládá myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zahraj si klasickou Tower Defense online hru. Zde musíš stavět věže tak, aby postříleli všechny zloděje, kteří chtějí ukrást drahocenné kameny. Postupně si můžeš své věže vylepšovat nebo prodávat a kupovat jiné, lepší. Velmi zábavná superhra.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Quest For Power

Hra Quest For Power
info
V této tower defense hře budeš hrát za krále Artuše, a budeš dobývat celý svět. Vytvářej kvalitní vojsko, aby za tebe bojovali, dále stavěj věže, které tě obrání před nepřáteli, a používej katapult proti svým nepřátelům.
47%

Top Defense

Hra Top Defense
info
Braňte svojí základnu před útokem nepřátelských vojáků v této zábavné tower defense hře. Využijte pro to všechny druhy zbraní, které budou dostupné. Velmi jednoduchá hra.
46%

Frontline Defense 2

Hra Frontline Defense 2
info
Druhá část jedné z nejlepších tower defense her. Jistě všem známá hra Frontline defense spočívá v tom, že musíte stavět své vojáky a tanky do obrany tak, aby se nepřátelské vojsko nedostalo do vaší pevnosti. Velmi zábavná hra.
48%

Siegius

Hra Siegius
info
V této zábavné hře budeš muset bojovat s římskou armádou, abys mohl převzít jejich zem. Proto nasaď do útoku své nejlepší vojáky!
48%

Adicction

Hra Adicction
info
V této zábavné skládačce máte na výběr spoustu obrázků, které si můžete poskládat. Tato logická puzzle hra vám procvičí mozek a natrénuje nervy.
51%

Robin Hood Differences

Hra Robin Hood Differences
info
Velmi zábavná hra, která procvičí vaši bystrost. Vyzkoušejte si, zda najdete všechny rozdíly na obrázkách, kteří se ve skutečnosti zdají vypadat úplně stejně!
49%

Vaše komentáře