Top Defense

(47%) Like Dislike

Logické hry

Strategické hryOvládání

Hra se ovládá myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Braňte svojí základnu před útokem nepřátelských vojáků v této zábavné tower defense hře. Využijte pro to všechny druhy zbraní, které budou dostupné. Velmi jednoduchá hra.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Frontline Defense 2

Hra Frontline Defense 2
info
Druhá část jedné z nejlepších tower defense her. Jistě všem známá hra Frontline defense spočívá v tom, že musíte stavět své vojáky a tanky do obrany tak, aby se nepřátelské vojsko nedostalo do vaší pevnosti. Velmi zábavná hra.
48%

Siegius

Hra Siegius
info
V této zábavné hře budeš muset bojovat s římskou armádou, abys mohl převzít jejich zem. Proto nasaď do útoku své nejlepší vojáky!
48%

Adicction

Hra Adicction
info
V této zábavné skládačce máte na výběr spoustu obrázků, které si můžete poskládat. Tato logická puzzle hra vám procvičí mozek a natrénuje nervy.
51%

Robin Hood Differences

Hra Robin Hood Differences
info
Velmi zábavná hra, která procvičí vaši bystrost. Vyzkoušejte si, zda najdete všechny rozdíly na obrázkách, kteří se ve skutečnosti zdají vypadat úplně stejně!
49%

SmurfsCar

Hra SmurfsCar
info
V této hře budeš pomáhat malému šmoulovi sestavovat nové auto. K dispozici máš všechny potřebné součástky, kam ale s nima? Zjisti to!
51%

Plumber 2

Hra Plumber 2
info
V této už druhé části oblíbené hry Plumber máte všude částečky potrubí. Takhle to ale nepatří! Zkuste pomalu otáčet s částečkama a vytvořit tak souvislé fungující potrubí. Velmi zábavná hra na procvičení mozku.
48%

Vaše komentáře