Crazy Market

(44%) Like Dislike

OddechovéOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

V šíleném supermarketu pracujete se zbožím s krátkou trvanlivostí, proto jej musíte vytahovat ze skladu vždy, jak po něm bude poptávka. Doplňujte regály dle potřeb zákazníků a vydělávejte při tom peníze.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Mall Builder

Hra Mall Builder
info
Vybudujte si obchodní centrum. Otevírejte na místním tržišti nové obchody a přilákejte tam zákazníky pomocí vystupujících pánů. Postavte tam žongláka, houslistu a další. Plňte úkoly jako otevřít za jeden den dva obchody, našetřit tolik a tolik peněz a jiné.
51%

Undead Neighbors

Hra Undead Neighbors
info
Obyvatelé vaší budovy se nakazili chorobou a stali se z nich zombie. Musíte jim uniknout pomocí vlastních sil a paprskových očí. Po cestě zdolávejte různé nástrahy a sbírejte mince pro dosažení velkého počtu bodů.
48%

King of Hops

Hra King of Hops
info
Dokažte celému světu, že jste nejlepší skokan široko daleko. Odrazte se do země a pomocí ptáků, upírů a jiných zvířat se dostaňte co nejvýše je to možné. Pokud spadnete, zajděte si do obchodu a zlepšete své dovednosti a pokračujte ve skocích.
50%

Acrobat Smashers

Hra Acrobat Smashers
info
Jste v cirkusu a ovládáte dělo, ze kterého vystřelujete malé cirkusáky. Musíte se trefit do pruhovaných zlodějů, kteří vás chtějí okrást. Z vaší úspěšnosti se dostanete z malého cirkusu do toho největšího.
51%

Fantasy Hotel

Hra Fantasy Hotel
info
Jste recepční ve fantastickém hotelu a obsluhujete vaše zákazníky. Podejte jim klíč, pošlete je na výtah a následně na jejich pokoj. V případě žádosti o jídlo nebo vyčištění pokoje neváhejte využít služeb svých podřízených.
50%

Vehicles Level Pack

Hra Vehicles Level Pack
info
V této hře jste zachráncem tří důležitých složek. Jezdíte jako policajt, hasič nebo záchranář. Musíte pomocí myši rozjet auto a zastavit jej na potřebném místě. Pokud se vám to nepovede, restartujte hru a zkuste to znovu.
51%

Vaše komentáře