Cars vs Robots

(49%) Like Dislike

AutaOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Dvě rozdílné hračky mezi sebou bojují. Vy jste postaveni ke straně autům a musíte zničit roboty. Upravte si výšku rampy, uvažte a natáhněte auto dozadu, aby získalo patřičnou rychlost a spustě jej na roboty.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Formula Racer 2012

Hra Formula Racer 2012
info
Soutěž Formule One o světový šampionát v různých obvodech. Ukažte ostatním řidičům, že vy jste ten, kdo má nejlepší řidičské schopnosti. Za peníze z výher si vylepšujte dovednosti formule, kupujte nové nebo odemykejte tratě.
48%

Bus Parking

Hra Bus Parking
info
Projeďte autobusem přes celé město a vyhněte se jakékoli srážky. Po cestách vám budou jezdit i okolní řidiči nebo chodit chodci. Dávejte si na ně pozor. Posbírejte taky všechny mince z cesty a autobus zaparkujte.
50%

Demolition Drive 2

Hra Demolition Drive 2
info
Demoličné auťáky. Nastavte rampu na správné místo správným způsobem a do toho! Auto se rozjede a pokud jste vše nastavili správně, mělo by vyskočit a narazit na překážky v podobě vojáků a aut, za které při jejich zničení dostanete body. Za ně si pak můžete koupit nové auto nebo vylepšit stávající.
51%

Nissan Racing

Hra Nissan Racing
info
Vyberte si druh auta, s kterými budete závodit, barvu a popřípadě si jej upravte podle svých potřeb a peněz. Zvolte si mapu a jeďte! Ukažte, kdo je nejlepším řidičem široko daleko a porazte své oponenty.
48%

Only One

Hra Only One
info
Řiďte auto v různých obvodech šampionátu, vyhrávejte a vydělávejte tak na zlepšení vlastnosti vozu, kterým jezdíte. V případě, že vás soupeři předjedou, neváhejte a zapněte dusík.
49%

Supercraft Drift

Hra Supercraft Drift
info
Řiďte auto v super šampionátu s bláznivou cestou. Co zatáčka, to budete házet smyk. Dávejte si pozor, ať vám během jízdy nedojde benzín a neošoupou se vám pneumatiky. Raději vždycky zastavte na vytyčených místech, jinak závod pravděpodobně prohrajete.
48%

Vaše komentáře