Supercraft Drift

(48%) Like Dislike

AutaOvládání

Šipkami a mezerníkem brzdíte.

Pošli přátelům

Popis hry

Řiďte auto v super šampionátu s bláznivou cestou. Co zatáčka, to budete házet smyk. Dávejte si pozor, ať vám během jízdy nedojde benzín a neošoupou se vám pneumatiky. Raději vždycky zastavte na vytyčených místech, jinak závod pravděpodobně prohrajete.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Urban Rallys

Hra Urban Rallys
info
Řiďte monster auto s velkými koly po městě plných kopců a překážek. Snažte se je projet jak nejrychleji to půjde a cestou sbírejte bonusové kolečka. V pozdějších levelech se objeví i mezery mezi zemí, tak pozor na ně.
48%

Clutch Burn

Hra Clutch Burn
info
Vyberte si své auto, které chcete řídit a trať, kde chcete jezdit a šlápněte na plyn. Cestou házejte v zatáčkách smyky, abyste byli rychlejší a mohli tak porazit své soupeře. Pokud budete v nouzi, použijte dusík.
49%

Mad Doctors

Hra Mad Doctors
info
Vyberte si jednu ze tří druhů sanitek podle vlastnosti vozidla a zachraňte svět. Z pacientů se totiž staly zombie a je třeba je přejíždět. Dávejte si ale pozor na udržení rovnováhy, pokud se totiž převrátíte, budou muset zachraňovat vás.
51%

Mail Truck

Hra Mail Truck
info
Jeďte pošťáckým autem a cestou sbírejte všechnu poštu, kterou musíte doručit. Terén je to strašně náročný, pro to dejte pozor, ať se nepřevrátíte. Můžete narazit i na díry, tak se pořádně rozjeďte a přeskočte je.
51%

BMW Racing

Hra BMW Racing
info
Vyberte si auto ze stáje super značky BMW, zvolte si okruh a vydejte se na závod. Čeká vás šest náročných okruhů a tři soupeři, kteří za každou cenu budou chtít zvítězit. Nedejte se a závod vyhrajte.
51%

Fallout Racer

Hra Fallout Racer
info
Jste řidičem úžasného auta, které bylo stvořeno na válku. Vyhledejte na cestách své nepřátelské auta a všechny je zlikvidujte. Sbírejte po nich body a různá vylepšení, abyste v dalších kolech lépe obstáli.
50%

Vaše komentáře