Billy Makind

(48%) Like Dislike

Tower defense

Bojové hryOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Zničte podivné tvory útočící na vaši vesnici, aby se zmocnili zlaté klece. Zlepšujte jejich schopnosti pomocí totemu a kupujte si nové pomocníky, nové zbraně nebo vylepšení. Pokud se klece zmocni, prohráli jste. Udělejte tedy vše pro záchranu vesnice.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Last Shelter

Hra Last Shelter
info
Ochraňte vědeckou základnu před útokem všudepřítomných mimozemšťanů různých ras. Postavte obranné věže na strategických místech, aby nedošlo k proniknutí k základně.
50%

Angry Alamo

Hra Angry Alamo
info
Kovbojová hra, kde chytřejší vyhrává. Házejte kameny do struktury budovy tak, aby se zřídila na vaše kovbojské nepřátelé. Máte jen omezený počet, proto řádně uvažujte, jak je všechny zabít.
49%

Sands of the Coliseum

Hra Sands of the Coliseum
info
Vrátili jste se o pár století zpět a bojujete v gladiátorské aréně o vlastní život. Zabijte svého protivníka tak, že budete dělat ty správné kroky, které vás povedou k vítězství.
51%

Double Edged

Hra Double Edged
info
Jste zabijákem ve své rytířské výstroji při cestě přes hory, kde na vás možná bude čekat princezna. Zabijte všechno, co se vám postaví do cesty. Pokud to sami nezvládnete, zavolejte kamaráda a hrajte hru pro dva hráče.
51%

Rise of the Marshals

Hra Rise of the Marshals
info
Vyberte si chlapce nebo dívku a začněte čelit všem druhům nepřátel, které najdete v tomto dobrodružství. Vyberte si zbraň a praktikujte své dovednosti na nepříteli. Při nejhorším můžete občas použít svou vnitřní energii k odzbrojení nepřátel.
50%

Empires of Arkeia

Hra Empires of Arkeia
info
Utkejte se v boji o území proti svým největším nepřátelům. Vyšlete na ně strategicky rytíře, lučišníka nebo vojáka na koni. Zničte je všechny a získejte nové území.
49%

Vaše komentáře