Rise of the Marshals

(49%) Like Dislike

Bojové hryOvládání

Šipkami, A útok, S energie, D skok.

Pošli přátelům

Popis hry

Vyberte si chlapce nebo dívku a začněte čelit všem druhům nepřátel, které najdete v tomto dobrodružství. Vyberte si zbraň a praktikujte své dovednosti na nepříteli. Při nejhorším můžete občas použít svou vnitřní energii k odzbrojení nepřátel.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Empires of Arkeia

Hra Empires of Arkeia
info
Utkejte se v boji o území proti svým největším nepřátelům. Vyšlete na ně strategicky rytíře, lučišníka nebo vojáka na koni. Zničte je všechny a získejte nové území.
49%

Tribes 2

Hra Tribes 2
info
Jste velká červená obluda, kterého napadla armáda vojáků s meči. Postavte se jim a nenechejte se zastrašit. Použijte svou sílu nebo meč a zničte je. Za pomocí různých klávesových variant můžete použít i smrtící komba.
47%

Cube Tank Arena

Hra Cube Tank Arena
info
Nacházíte se na malém ostrově jako řidič tanku a mezi tím se vyloďují na březích tanky od protivníků. Musíte je zničit dříve, než vás stihnout poškodit. Pokud se vám to povede, zanechají vám peníze, za které si pak tank můžete vylepšit.
48%

Nightmare Revenge

Hra Nightmare Revenge
info
Super hrdina se vydal bojovat proti svátku jménem Halloween. Po cestě potkává samé duchy a obřízlé dýně, které musí zneškodnit dříve, než tomu bude naopak. Dávejte údery, kopejte a braňte se.
51%

Spell Storm

Hra Spell Storm
info
Jako průvodce hradu musíte identifikovat a zlikvidovat všechny druhy monster, na které při svém putování hradem narazíte. Zabijte je a pokračujte ve svém dobrodružství.
49%

Achiles

Hra Achiles
info
U této superhry bude tvým úkolem uchránit tvé město přes zlými nepřátely. Jsi neohrožený gladiator, který se umí chopit meče?
51%

Vaše komentáře