Armor Mayhem

(52%) Like Dislike

Akční

Bojové hry

Brutální hry

Skákačky

StřílečkyOvládání

WASD, myš

Pošli přátelům

Popis hry

U této superhry budete běhat po aréně a zabíjet vaše nepřátele. Můžete sbírat různé vylepšené zbraně, čím se stane hra rázem akčnější! Velmi doporučuji si tuto skvěle graficky zpracovanou hru zahrát.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Arny's Battle: Carribeans

Hra Arny's Battle: Carribeans
info
V této hře se vydáe na výlet. Budete hledat své osobní věci, které vám v minulosti odcizili. Na cestě potkáte spoustu nepřátel, které budete muset odstranit. Velká sbírka zbraní se vám určitě bude hodit!
49%

Barbarian Onslaught

Hra Barbarian Onslaught
info
V této akční skákačce budete hrát barbara. Vaším jediným úkolem je přežít, a samozřejmě pozabíjet všechny své nepřátele, které vám kříží cestu k dosáhnutí dalšího levelu!
49%

Barney

Hra Barney
info
Zahrajte si tuto nenáročnou oddechovku, kde budete hrát za panáčka, s kterým budete procházet levely, sbírat mince, a zabíjet své nepřátele. Super hra na odreagování.
49%

Simpson Skateboarding

Hra Simpson Skateboarding
info
V této hře jezdíte na skateboardu s Bartem Simpsonem. Vaším úkolem je vyhýbat se různým překážkám, který nemusí být na prvním pohled ani vidět. Projeďte až do posledního levelu...
51%

Batman

Hra Batman
info
Jistě všichni znáte komiksovou postavičku Batmana, který bojuje proti zlu. Snaž se s ním proto zastavit a zabít všechny nepřátele, kteří tady na tebe číhají.
48%

Bean Fiend

Hra Bean Fiend
info
Tato hra je určená spíše pro menší děti. Hrajte za slimáka a sbírejte fazole. Dejte si ale pozor na nepřátele, kteří tu na vás budou číhat! Velmi zábavná hra.
50%

Vaše komentáře