Barbarian Onslaught

(49%) Like Dislike

Akční

Bojové hry

SkákačkyOvládání

šipky, mezerník

Pošli přátelům

Popis hry

V této akční skákačce budete hrát barbara. Vaším jediným úkolem je přežít, a samozřejmě pozabíjet všechny své nepřátele, které vám kříží cestu k dosáhnutí dalšího levelu!

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Barney

Hra Barney
info
Zahrajte si tuto nenáročnou oddechovku, kde budete hrát za panáčka, s kterým budete procházet levely, sbírat mince, a zabíjet své nepřátele. Super hra na odreagování.
49%

Simpson Skateboarding

Hra Simpson Skateboarding
info
V této hře jezdíte na skateboardu s Bartem Simpsonem. Vaším úkolem je vyhýbat se různým překážkám, který nemusí být na prvním pohled ani vidět. Projeďte až do posledního levelu...
51%

Batman

Hra Batman
info
Jistě všichni znáte komiksovou postavičku Batmana, který bojuje proti zlu. Snaž se s ním proto zastavit a zabít všechny nepřátele, kteří tady na tebe číhají.
48%

Bean Fiend

Hra Bean Fiend
info
Tato hra je určená spíše pro menší děti. Hrajte za slimáka a sbírejte fazole. Dejte si ale pozor na nepřátele, kteří tu na vás budou číhat! Velmi zábavná hra.
50%

Goodgame Mafia

Hra Goodgame Mafia
info
Hra Goodgame Mafia je hra založená na stylu GTA. Ve hře začínáš svojí kariéru pod vedením mafiánského bosse, pro kterého plníš nejrůznější úkoly. Za utržené peníze si můžeš na černém trhu kupovat nové zbraně a munici a celkově se tedy rozvíjet v tomto světě.
49%

City Siege 3

Hra City Siege 3
info
Jungle je plná různých překážek a nástrah. Tvým úkolem je v divočině přežít. To se ti podaří pouze pokud si vytvoříš svojí bojeschopnou vlastní armádu vojáků. Označte jednotku kliknutím na ni. Šipkami a nebo WASD ji ovládáte. Kurzorem myši míříte a střílíte.
50%

Vaše komentáře