Sleepy Stus Adventure

(47%) Like Dislike

Skákačky

OddechovéOvládání

Hra se ovládá šipkami

Pošli přátelům

Popis hry

Jsi duch, který nutně potřebuje dojít k východu a odejít tak ze světa. Mezi východem a Vámi však stojí různé překážky, které musíte překonat.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Knight Age

Hra Knight Age
info
Zahraj si středověké rytířské turnaje na koni. Rozeběhni se na koni a co největší silou zasáhni soupeře.
49%

Siege Hero Viking

Hra Siege Hero Viking
info
Znič věže co se ti zobrazí na obrazovce hodem kamene. Snaž se tyto věže i s Vikingama, kteří je střeží zabít použitím co nejmenšího počtu kamenů, nejlépe jedním hodem.
50%

Totems Awakening

Hra Totems Awakening
info
U této logické online hry se snažíš probudit spící Totem dobře mířenými střelami. U hry se občas musí popřemýšlet, protože to ne vždy jde probudit daný Totem hned prvním hodem. Snaž se Totem probudit co nejrychleji a projdi tak všemi levely.
49%

Lost on the Lost Planet

Hra Lost on the Lost Planet
info
Jsi astronaut, který si ocitl v nelehké situaci. Zůstal jsi na vzdálené planetě uplně sám. Najdi svou ztracenou loď a vrat se na Zem.
48%

Bob the Robber

Hra Bob the Robber
info
Bob je velký charismatický hoch, nicméně živí se trošku netradičně. Krade. Pojďte mu u této hře pomoct za cestou k vysněnému botatství. Nebude to jednoduché, protože objekty které mafián Bob vykrádá jsou střeženy nejrůznějšími bezpečnostními opatřeními.
48%

Basketball Tribe

Hra Basketball Tribe
info
V této hře házej míč do pohyblivých košů. Každý koš má jinou cenu, snaž se tedy trefit do těch s nejvyším počtem bodů. Můžeš také trefit koš s různým bonusem nebo jackpotem.
50%

Vaše komentáře