Rainbow Unicorns

(49%) Like Dislike

Hry pro dívkyOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Viděli jste někdy jednorožce? V této hře si jej můžete sami vytvořit a dát mu vzhled takový, jaký se vám bude líbit. Dejte mu barevné podkovy, nasaďte křídla, vymalujte oči nebo mu přidejte různé doplňky a vyfoťte si ho.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Footsteps

Hra Footsteps
info
Udělejte si na pláži svou vlastní pedikúru na vašich nohou. Vyberte si styl a barvu laku, můžete si přidat i tetování nebo různé dekorační prvky a taky si nohu vylepšete například prstýnky. Každý vám ji pak bude závidět.
50%

Gaga MakeOver

Hra Gaga MakeOver
info
Populární americká zpěvačka Lady Gaga s hity jako Bad Romance nebo Paparazzi se od vás nechá upravit a obléct se na nadcházející koncert. Ukažte, co ve vás je. Zachovejte její styl a zároveň přijďte s něčím novým.
51%

Italian Pizza Recipe

Hra Italian Pizza Recipe
info
Připravte v roli šékuchaře pravou a nefalšovanou italskou pizzu. Krok za krokem připravte suroviny a jednotlivě je naservírujte. Všechno podle průvodce, jedině tak bude chutná a lahodná.
52%

Forever Friends

Hra Forever Friends
info
Dvě nejlepší kamarádky čeká první školní den. Slaďte je dohromady tak, aby každý poznal, že patří k sobě tělem i duší. Vyberte jim oblečení, botičky a taky vlasy a výuka může začít.
52%

Spa Care

Hra Spa Care
info
Pracujete ve společnosti, která se specializuje na vaši krásu a péči. Postarejte se o pleť vašich zákazníku a poskytněte jim přípravky, které si budou přát.
50%

Stella Facial Makeover

Hra Stella Facial Makeover
info
Vyrážky, mastná pleť, akné, ... To vše trápí Stellu. Pomozte jí a najděte způsob, jak se těchto nešvarů může zbavit. Použijte různé přípravky a naučte ji, jak ze sebe udělat pravou princeznu.
52%

Vaše komentáře