Penguins Attack 4

(49%) Like Dislike

Tower defenseOvládání

Myší.

Pošli přátelům

Popis hry

Revoluční bitva proti tučňákům, kteří se chtějí dostat přes vaši obranu až na vaše území. Vašim úkolem je jejich záměr zneškodnit tím, že budete stavět obranné věže, které je zlikvidují. Zvládnete nápor tučňáků zastavit?

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Kingdom Rush

Hra Kingdom Rush
info
Ochraň své království před nájezdy zlých orků. Stav kolem příjezdové cesty ochrané věže a nenech tak projít žádného útočníka. Zabíjením nepřátel vyděláváš nové a nové peníze na stavbu lepších obraných věží a kanonů.
50%

League of Chaos

Hra League of Chaos
info
Dobyj všechna sousední království na mapě. Při dobývání nového území produkuj nové jednotky jak rychle to jen půjde abys převálcoval obranou linii.
48%

Worlds Guard

Hra Worlds Guard
info
Ubraňte svou základnu před útokem nepřátel. Umístěte obranné věže na správné místa tak, abyste nikoho na své území nevpustili. Za každé zničené nepřátele máte peníze, které můžete investovat do nových nebo do stávajících věží.
49%

Billy Makind

Hra Billy Makind
info
Zničte podivné tvory útočící na vaši vesnici, aby se zmocnili zlaté klece. Zlepšujte jejich schopnosti pomocí totemu a kupujte si nové pomocníky, nové zbraně nebo vylepšení. Pokud se klece zmocni, prohráli jste. Udělejte tedy vše pro záchranu vesnice.
48%

Last Shelter

Hra Last Shelter
info
Ochraňte vědeckou základnu před útokem všudepřítomných mimozemšťanů různých ras. Postavte obranné věže na strategických místech, aby nedošlo k proniknutí k základně.
50%

Game Over Gopher

Hra Game Over Gopher
info
Zachraňte velkou a lahodnou mrkev před útoky bobrů. Na cestičku umístěte stroje, které budou do bobrů sypat malé mrkve dokud neprasknou. Takovým stylem zůstane velká mrkev neporušena a bude se moci servírovat na oběd. Stroje můžete také postupně vylepšovat.
48%

Vaše komentáře