Gunball 2

(47%) Like Dislike

Akční

Bojové hryOvládání

Pošli přátelům

Popis hry

Bojuj v této hře s nepříjemnou havětí, která na tebe doléhá. Zastřel je dříve, než oni zastřelí tebe. Postupem času si vydělá potřebné peníze na lepší zbraně a munici.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

Joe Destructo

Hra Joe Destructo
info
Joe je statný chlapec, který se ocitl v zemi plné robotů. Postřílej všechny, které na ulici potkáš a znič všechny možné budovy které uvidíš.
50%

Random Heroes

Hra Random Heroes
info
Vyber si vhodného hrdinu a postřílej v této skákačce všechny zombie které potkáš. Peníze které vyděláš můžeš použít k vylepšení zbraní a munice.
51%

Plazma Burst 2

Hra Plazma Burst 2
info
Druhé pokračování skvělé střílečky Plazma Burst, kde se v misi, která má za cíl zachránit planetu nečekaně ocitnete na neznámém místě. Vaším úkolem bude se z tohoto místa prostřílet a dojít až do cíle!
52%

Hobo 5

Hra Hobo 5
info
Pokračování serie her Hobo. Hra ve které Vás mimozemská civilizace unesla a vy se musíte z toho vyhrabat. Bohužel jste však zapomněli veškerá komba, která se však brzy zase doučíte.
53%

Tactical Force 1

Hra Tactical Force 1
info
Ve hře Tactical Force je tvým úkolem splňovat náročné mise, ve kterých nejčastějším zadáním je eliminovat nepřátele v budově a následně najít vhodné místo pro odstřelování. V první cvičné misi budeš pouze střílet do terčů a vyzkoušíš si zde ovládání a všechny zbraně.
50%

Zombie Racing

Hra Zombie Racing
info
Zazávoď si v tomto šíleném Zombie závodu, ve kterém se snažíš dojet do cíle co nejrychleji. Oproti normálním závodům však v této hře musíš ještě trefit po cestě co nejvíc zombíků co to jen půjde pokud chceš být opravdový šampion. Dále sbírej a používej specíální zbraně ( mezerníkem ) ve stylu Mario kart.
51%

Vaše komentáře