Coconut Cake

(50%) Like Dislike

Hry pro dívky

Vaření & PečeníOvládání

Hra se ovládá myší

Pošli přátelům

Popis hry

Dnes má tvůj milovaný kluk narozeniny a ty ho chceš potěšit jeho oblíbeným kokosovým koláčem. Následuj instrukce a koláč jistě vzládneš.

Vlož si HTML kód této hry k sobě na web (neumožňuje blog.cz či lide.cz!)

Velikost vložené hry:

Podobné hry

American Pancakes

Hra American Pancakes
info
Palačinky jsou tak delikátní a přitom nejsou až tak těžké na přípravu. Už vůbec ne s naším průvodcem, který Vám vše ukáže.
52%

Ani Ice Cream Shop

Hra Ani Ice Cream Shop
info
Dívka Ani si založila novou cukrárnu. Pomož této dívce vybavit tuto novou cukrárnu a pomož ji také s následnými dekoracemi.
48%

School Girl Make Up

Hra School Girl Make Up
info
Pokus se uchvátit Tvé spolužáky a změň svůj styl k nepoznání. Vytvoř si skvělý účes, make-up a vyber si vhodné oblečení, kterým určitě ohromíš!
50%

Dress Up Mania

Hra Dress Up Mania
info
U této superhry jsi zaměstnaný jako prodavač a asistent prodeje. Lidé však mají různé problémy při výběru oblečení a podobně. Dokážeš jim pomoci? Dokážeš své zákazníky udělat spokojenými?
48%

Heidi True Make Up

Hra Heidi True Make Up
info
Heidi Klum německá top modelka, moderátorka, módní návrhářka a televizní producentka. Troufneš si na to, jí udělat make-up, účes vybrat jí vhodný outfit a vhodné doplňky?
50%

Big Apple Pie

Hra Big Apple Pie
info
Upeč tento skvěle vypadající jablečný koláč podle skvelé receptury. Následuj ve hře jednotlivé kroky, které Ti dopomohou s přípravou tohoto koláče.
52%

Vaše komentáře